Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudomásomra jutott hogy egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudomásomra jutott hogy egyik barátom - lány- férje férfivel csalja a feleségét, a barátomat. Hogy mondjam el a lánynak? 26f

Figyelt kérdés
Egy meleg barát szállóba vagy mibe szokota hordani a " pasikat" azonban peche van.... mert egyik barátom ott dolgozik és felismerte, sőt le i fotózta... hogy mondjam el?
2016. febr. 15. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
WTF?
2016. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Ez elég húzós téma. Először is, ha megtudja, biztos védeni fogja és téged fog hazugnak beállítani, mivel ő benne megbízik/bízott és még, ha tudja is a szíve mélyén, hogy igazad lehet, próbálja magának behazudni az egészet, hogy további fájdalmaktól óvja magát.

Másodszor meg, sajnos kérni fogja a bizonyítékot és az csak rosszabbul fog neki esni, még ha az ellenkezőjét is állítja. "Bizonyíték nélkül nem hiszem el! Ha látom, az jobb lesz!" Szóval, ha lehetséges, ne mutasd meg neki a képeket, főleg, ha nagyon olyanok(bár ha csak egymás mellett vannak, akkor úgyis ezt is kimagyarázza.)

Számíts arra, hogy megkérdőjelezheti azt, hogy milyen jogon szólsz bele a magánéletükbe...

Én valami ilyesmit mondanék neki: "Beszélnünk kell, négy szem közt! A férjedről van szó. Minden rendben van köztetek?Szokott furcsán viselkedni mostanában?"(Vigyázz! Ne faggasd!)

Itt mesél, talán ő is utal arra, hogy lehet, kacsingat a férfiak felé is vagy valami. Persze vissza is fog kérdezni, hogy miért kérded...Most jön az, hogy teával kínálod, mondod neki, hogy készítse fel magát lelkileg arra amit mondasz, mert elég megrázó lesz. Ez után nem tehetsz mást, mint szépen kifejted amit leírtál, olyan óvatosan fogalmazva, amennyire egy ilyen esetet egyáltalán lehet. Ő sír, tagad, meg akarja a férjét ölni, megkérdezi, hogy miért stb. Te meg érzelmi támaszt nyújtasz neki. Ez szegényt eléggé össze fogja törni, bármilyen kemény nőről van szó.

Itt egyértelműen ez én elképzeléseimet/forgatókönyvemet írtam le, és mivel te többet tudsz róla, így neked kell jobban tudni, hogy mire hogyan reagál. Az biztos, hogy erre nincs könnyű mód, hogy elmondd. Halálesetnél is a lényegre szoktak azonnal térni. Mihamarabb megtudja, annál hamarabb képes lesz ezen túltennie magát és élni az életét.

Sok "sikert(?)" és annál több erőt kívánok szegény barátodnak! :/

2016. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem előbb jobb ha csak a tényeket mondod el. Ismerősöd látta itt meg itt a férjét. Ennyi. Aztán ő levonhatja a következtetést.

Amúgy heteró lányként mondom: ne titkold el! Én mindenképpen tudni akarnék róla ha megcsal a férjem, bárki legyen is a partnere!

2016. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Azért csak óvatosan... Az ott dolgozó barátod nagyon csúnyán megütheti a bokáját, ha a biszex barátod egy pert akaszt a nyakába a képért. Motelekben, szállodákban alap elvárás a maximális diszkréció, ha kiderül, hogy lefotózta az ismerősét, mert férfit vitt fel, legjobb esetben is csak kirúgják. (Egyébként melegbarát helyeken nem sűrűn dolgoznak heteró férfiak - csak mondom.)
2016. febr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig magánügy és nem kéne beleszólnod.
2016. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Magánügy.

De megvetem az ilyen palikat.

Meleg vagyok.

2016. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el kérdezd meg a barátoda hogy beszálhatsze harmadiknak mikor pasikat visz fel.
2016. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!