Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a teendő ha egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha egy meleg fiúval egy lány kezd ki?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondani talán, hogy másik kapura játszol?
2016. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
persze a lány nem sejti a dolgot..
2016. febr. 6. 15:09
 3/11 A kérdező kommentje:
nem szeretném mert ahogy ismerem elmondaná másnak is
2016. febr. 6. 15:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy foglalt vagy és kész.
2016. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg semlegesen bánni vele
2016. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tisztázd vele, hogy nem lehet köztetek több barátságnál, ne hitegesd. Másba vagy szerelmes, foglalt vagy, nem tudod vele elképzelni, nem a zsánered stbstb.
2016. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

pont azert nem fogja elmondani senkinek sem mert etszel neki.... nekem is ettszett egy emleg fiu.....és ? én nem tudhattam mrt nem volt rairva és o meg elmodnat és megkert hogy neadjam tovabb senkinek.... nem adtam kesz... ez az o titka ha akarja majd elmodnaj olyannak aki megerdemli és azota is joban vagyunk és igy nekem is konnyebb volt feldolgozni hogy nem kellek neki ennyi...

csak ha te felsz felvallani az ugymond massagodat..akkor azzal masokat is megbanthatsz akaratlanul is...

2016. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiút/lányt hogyan utasítasz el aki nem jön be? Ugyanúgy...
2016. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha elmondaná másnak az sokat elárul az illető értékrendjéről...

Küld el a faxba hogy nem tetszik neked.

Mondj valamit, hogy a magas, szőke, nagyon vékony manöken típusú nők jönnek be és kész.

Arra úgysem tud mit reagálni ha a kinézete nem kell.

És ha olyan szitu lesz- nem jártok közös suliba vagy már tökmindegy lesz hogy elmondja e másoknak- azt is kösd az orrára, hogy nem bíztál meg benne annyira hogy elmond neki.

Ezért sem lehetett volna köztetek semmi, mégha hetero lennél sem.

25/meleg

2016. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy a vonzalma nincs viszonozva. Ha ennél se áll le, akkor mondd el neki, hogy meleg vagy. Ha meg egy csúszómászó és továbbadja olyannak, aki problémát okozhat neked, akkor meg tagadd le. Másképp nem akkora probléma, ha normális a környezeted, akkor a végén te fogsz kijönni az áldozat szerepében, szóval nem fog vele sokat elérni.
2016. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!