Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van, akiről már gimiben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, akiről már gimiben kiderült, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Sok kérdést lehet ezzel kapcsolatban feltenni. Én azt kérdezem, hogy hogyan tolerálták ezt a fiú osztálytársak. Külön érdekes ez a tornaöltözőben vagy osztálykiránduláson a szálláson.

2016. okt. 16. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik haverom bevallotta. Nem csináltunk belőle problémát. Mondjuk a mi körünk már a gimiben is a civilizáltabb rétegből lett összerakva. Szóval elfogadta mindenki, és minden ugyanúgy ment, mint előtte. Azóta is haverok vagyunk, időnként összejárunk light-osabb bulikba.
2016. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rólam az osztályom fele tudja, a többi meg talán sejti bár ne nem tudom mert nyíltan ki van mondva, de a többi szerintem azt hiszi szórakozásból van ez mondva. Osztálykiránduláson tavaly nem volt probléma tesi már más téma mert 3 osztály össze van vonva, és az egyik osztályban van pár neo-náci személyiség, so...
2016. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rólam mindenki tudta gimiben és annyira nem tolerálták a dolgot. Utáltam a tornaórás átöltözködéseket, mindig otthon rendes ruha alá felvettem a tornacuccot, majd megvártam amíg mindenki elmegy órára és csak azután öltözködtem át. Úszásóra előtt szintén előre felvettem az úszócuccot, majd mialatt mindenki zuhanyzott én igen gyorsan átöltöztem és igyekeztem minél hamarabb elhúzni onnan. Éreztették, hogy nem kívánják ott a társaságom. Sítúrán a tanárral voltam egy szobán, nem igazán szerették volna ha ott vagyok velük. Csak akkor voltak barátságosak, ha súgni kellett dolgozatírás közben, de miután szándékosan rossz válaszokat súgtam le nekik, nem voltam túl közkedvelt. Nekem ez így teljesen meg is felelt. Nem tartom egyikükkel sem a kapcsolatot, 10 éves osztálytalálkozóra sem mentem el. 25/f
2016. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az előző osztályomban sejtették, mondtak a hátam mögött ezt azt, szinte tudták.

a mostani osztályom meg hát...nem tudom. talán sejtik.

2016. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van akiről kirderült. Rólam. Egész jól fogadták a többiek nem volt para. Az ilyen helyekkel meg nincs bajom majdnem úgy viselkedem mint a többiek :D
2016. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt tesi óránnk, így nem volt gond :D Amúgy ma meglepően sok bi és meleg fiatal van. Én kb csak tinikkel találkozok pedig huszonéves vagyok. Igaz nem zavar, mert bejönnek és úgy gondolom én is nekik, mert rendszeresen talizunk.Bár mindig nézek újat...:)
2016. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!