Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti mennyire vágytok erre?

Figyelt kérdés
Fantasztikus lenne, ha lenne valaki, akivel nem csak "az" lenne a lényeg, hanem közös séta, programok, mozi, rám feküdne és filmet néznénk, ölelgethetném egész nap, awhh annyira jó lenne, van aki itt ilyesmire vágyik? :O 18/f

#fiú #meleg #Vanazugy
2016. szept. 19. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Ezt hívják úgy hogy kapcsolat.
2016. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
jó hogy nem én vagyok az egyetlen ennyire romantikus típus :) 20/f
2016. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Én vágyom rá

Csak fiatal vagyok nagyon :(

14/f

2016. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%

Te szerelemre vágysz és nem csak testiségre.

Ez nagyon aranyos! Végre lehet ilyeneket is olvasni és nem xsak olyanokat, hogy mikor fog az illető legközelebb dugni.

Már kicsit kezdtem a melegekre rossz szemmel nézni de visszahoztad a reményt, hogy vannak még normálisak

(Bocsi, hogy lányként beleszóltam de nem bírtam ki, hogy ne írjak)

20/L

2016. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
hjajj én is ilyen kapcsolatot szeretnék!!
2016. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyenekre vágyom :)
2016. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Komoly kapcsolat párti vagyok. :)

20/f

2016. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Többször fantáziálok erről, mint a szexről.
2016. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyenre vágyok... Kár, hogy nehéz találni ilyenre valakit. :(


28/f

2016. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerelmesnek lenni jó érzés. Előző hétvégén, barátommal voltam el AlterEGO-ba, és ámbár mindenki oda dugni jár, és volt aki furán nézet ránk, hogy párként mentünk Alterba, nagyon jó volt összebújva koktélt iszogatni, és közben hol-hol a ruhája alá nyúlni és csak cirógatni a hasát, hátát haját meg minden. Tegnap este már kicsit hűvösebb volt és arról beszélgetünk már, hogy várjuk a telet, amikor majd közösen bebújunk a takaró alá forrócsokival, és egymást melegítjük fel. Mondjuk nagyon nagy kontraszt azt mondani hogy előttem azért volt 200 alkalmi partnere már, én meg mindent vele csináltam először (mint szex, mint elmenni egy szórakozóhelyre, vagy úgy egyáltalán nem otthon tölteni az estét).
2016. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!