Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van meg olyan meleg fiu aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg olyan meleg fiu aki megundorodott a melegek alsagos vilagatol?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 10:57
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
9\10-es én nem elítéllek!!De nagyon ritka az, hogy két ember egy szexuális kapcsolat után nem akarna többet, ill. az egyik fél biztosan. Nagyon sok szívet törtök össze, kurafiságotól. Persze megbeszélitek, de a hormonok érzelmek később kötődést váltanak ki. Egy csók akár belefér és nem lesz kötődés, de volt olyan randim amikor egyből beleszeretttem a másikba. Tudom sokan traumák miatt lettek ennyire csak szex függők és kapcsolat ellenesek. Meg kéne érteni a lelket a bűn bűnt szül. Az érzéketlenség meg sokaknak fájdalamt. Nem tud mindenki érzéketlenné válni, ezzel feladja emberi méltóságát!
2016. szept. 17. 16:09
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi de vannak hűségek pasik is akik kapcsolatban élnek egy másik pasival. Ritka, de van és létezik ilyen.
2016. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

"De nagyon ritka az, hogy két ember egy szexuális kapcsolat után nem akarna többet, ill. az egyik fél biztosan. "


Pedig nagyon gyakori. Én se szoktam akarni, de általában engem se keresnek, hogy akarnának mégegyet. Ez legfőképpen a kinézet nem tökéletes volta miatt és nem azonos gondolkodásmód miaatt van. A másik, hogy engem érzéketlennek gondolsz, de nem vagyok az. Én is akarok többet néha, volt már többször, hogy fájt, hogy ő nem akart. De mint mondtam, ha akart volna akkor se lehetett volna semmi a körülmények miatt.

2016. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

13/13 hogyan lehet összefeküdni valakivel akinek a külseje és gondolkodásmódjában kivetni valót találsz? Erkölcs, emberi méltóság, ezek kajakra mind kimentek a divatból?

Nem értem! :(

2016. szept. 17. 20:58
 15/27 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem erkölcsi kérdés legfeljebb a keresztény felfogásban. Nálam nem lehet valami erkölcstelen, amivel nem teszek senkinek semmi rosszat. Egyébként azért szexelek, mert nem akarok évente mindössze kétszer vagy háromszor szexelni. Nem is értem te hogy bírtad ki, amíg nem volt barátod.
2016. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nagyon jol elvoltam barat nelkul, szerelem nelkul.😚
2016. szept. 18. 08:24
 17/27 A kérdező kommentje:
A viszonzatlan szerelem a visszutasitas ami nagyon tud fajni. Sokan torik ossze a masik szivet, mondvan ok csak szexelni akarnak, az ember nem allati osztonleny!
2016. szept. 18. 08:30
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
En elegge a melyponton vagyok. Nagyon nehezen viselem, hogy meleg vagyok, mert osszeszorul a gyomrom ha felnezek egy ilyen tarskeresore es latom h mi megy... Nagyon hianyzik egy meleg BARAT akivel megoszthatom a dolgokat, de ez eselytelen. Nagyon elkeserit, hogy mennyi analfabeta, empatia teljes hianyaban szenvedo osztonleny van koztuk. Es nem az, hogy en tokeletes vagyok vagy barmi, csak megalazonak erzem, hogy ilyen "kozosseg" resze vagyok akaratomon kivul... 19f
2016. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%

"A viszonzatlan szerelem a visszutasitas ami nagyon tud fajni. Sokan torik ossze a masik szivet, mondvan ok csak szexelni akarnak, az ember nem allati osztonleny!

"


Ez teljesen abszurd. Azt gondolod akik csak szexelni akarnak rendszeresen törik összze más szívét. Miért gondolod ezt, ha állításod szerint sose tapasztalhattál ilyet? Megjegyezném a szerelem sokkal inkább ösztön, mint a szex, csak mivel te a szerelmet műveled és nem a szexet, ezért azt valamilyen felsőbbrendű dolognak állítod be. Majd akkor beszélj erkölcsről, mikor nem egy ember lesz az életedben, akit ki akarsz elégíteni.

2016. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet szűrni elég keményen. Én elég hamar tudtam szűrni. Bár tény van amikor téved az ember és nagyot csalódik. Itt is csalódtam párszor :(
2016. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!