Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Közölés közben rájöttem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közölés közben rájöttem, hogy meleg vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nővel közösültem. Vaginálisan.
2016. szept. 14. 22:19
 1/7 anonim válasza:
100%
Hátőő nem tudom, hogy lehet csak úgy rájönni, hogy meleg vagy. De szerintem egyértelmű mit kell tenned: ezentúl pasikkal ismerkedni. Semmi bajom a melegekkel, azokkal akik rendesek, de a magamutogató köcsögök szerintem minden épeszű embert undorítanak. Igyekezz ugyanaz az ember maradni aki eddig, a meleg ismerkedésre pedig megvannak a megfelelő helyek/oldalak. Meg fogod találni az igazit :)
2016. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
ha csak azért, mert Elton John-ra gondolsz szex közben, akkor separa, én is szoktam, és nem vagyok meleg. :) Vagy mégis az lennék? oO
2016. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
ha meleg vagy hogy tudtad akkor megkívánni és eljutni a szexig? én már akkor éreztem hogy ez nem az igazi amikor odanyúltam egy lánynak
2016. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

3-asnál a pont. Pont ez az amit én se értek.

Szex közbe jöttél rá? Ilyen nincs!

2016. szept. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
nem szex közben jött rá, hanem "közölés" közben, mikor mondta, akkor jött rá, nem tudtok olvasni? :DDD
2016. szept. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem a közösülést írta el. a közlésnek még lenne értelme az legalább egy értelmes szó. bár még úgy se érteném. arról nem tehetek, hogy nem tud írni
2016. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajátos módja a megvilágosodásnak, hacsak nem az "anyám, nem ilyen lovat akartam" esete forog fenn.
2016. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!