Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerethianyos melegek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethianyos melegek?

Figyelt kérdés
Megesik veletek h szeretethianyban szenvedtek? En folyamatosan:( hiaba van pasim akitszeretek mindig mindenki elhanyagol, ritkan talalkozunk... Pedig csakegy kis torodesre, szeretetre vagyom espersze ezt viszonoznam is ahogycsak tudom, de valamiert senkivel se talalkozok aki olyan lenne mint en:/
2016. aug. 16. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem azt nyújtja a barátod amire neked szükséged lenne akkor engedd el és keress mást, mert hosszútávon úgyse fog működni. Legalábbis ha szeretethiányod van azt néhány új baráttal nem fogod tudni megoldani, ezt a pároddal kell. És ha nem megy vagy neki erre nincs igénye nem egymásnak lettetek teremtve.
2016. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg igazad van.. De nehez mert en szeretem,es azztmondja h ois engem..
2016. aug. 16. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
állandóan de hozzászoktam.16f
2016. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te meg nalam is fiatalabb vagy:D majdcsak lessz valahogy
2016. aug. 17. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!