Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az gond hogyha egyszer kiproba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond hogyha egyszer kiprobalnam azt, hogy milyen nőnek öltözni, sminkelni? Van valaki még így ezzel? Van aki még is tette már?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 20:15
 1/8 anonim válasza:
100%
Miért lenne gond? Én amikor csak tehetem és kedvem van hozzá, női ruhát hordok itthon. :)
2016. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

És ez most miért is homoszexualitás kategória? Egyébként meg mi tart vissza? Nyugodtan menj el a kínaiba és vegyél magadnak pár ruhát. Ha nagyon néznek téged, egyszerűen megmondod, hogy a barátnődnek keresel valamit.


22/L

2016. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a gatlasaimat nagyon nehéz legyőzni és sajnos gyáva vagyok
2016. júl. 24. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De most ezen mi olyan nehéz? Például így néz ki, ha bugyit akarsz venni:

Eladó: Szia! Segíthetek neked?

Te: Igen, a barátnőmnek szeretnék valami dögös fehérneműt venni.

Eladó: És milyet szeretnél? Mekkora a mérete?

Te: [elmondod, milyet szeretnél és mekkora a te méreted]

És kifizeted. Ennyi. Senki sem fogja feltételezni rólad, hogy pont te fogod hordani. Mellesleg én is fehérneműket árusítok piacon és rengeteg férfi vásárol nálam egyedül, szóval nem te leszel az egyetlen.


22/L

2016. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én általában a H&M -be , tally weijl - be és a bershkában esetleg a kínaiban is szoktam magam-nak női ruházat venni és sminket ahol találok.
2016. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is plázák üzleteiben vagy kinaiban szoktam csajos rucikat vásárolni magamnak. A méretről sajnos szemre kell dönteni mert a probára még nem merészkedtem. Még soha senki nem kérdezte meg kinek vagy minek vásárolok pasiként női ruhát. Szerintem nekik tökre mindegy amig kifizeted :D Ebay-ről is szoktam, csak ott elég sokat kell rá várni, de néhány vágyott darabott ott sokkal olcsobban tudtam beszerezni mint az üzletekben.
2016. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, én is kipróbáltam és azóta is csinálom ha időm engedi :)
2016. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is szoktam ezt csinálni, pedig én 110kg körüli kigyúrt faszi vagyok. Szerintem normál dolog. Heteró vagyok, de a teremben sokszor megkívánok faszikat, vagy a diszkóban, ahol melózok. Talán a hormonok, nem tudom, de olvastam, hogy mi, akik gyúrunk, pláne így 50 felé nem működik már mindig, a saját nemünket is megkívánjuk.
2016. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!