Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Találtam egy borzaszto edes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy borzaszto edes imadnivalo sracot, a gond hogy o Pesten lakik, en Bekesmegyebe. Hogy talalkozhatnank gyakran?

Figyelt kérdés
Ugyertem hogy az en szuleim es az ove se tudjak hogy milyenek vagyunk, milyen uruggyel, indokkal tudnank talalkozgatni ami nem keltene gyanut?
2016. ápr. 15. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnàd azt hogy egy barátnőddel,haveroddal mész el. Így csak egy olyan barátra van szükséged aki fedez téged. Pestre elég sok kamu indokkal fel lehet szökni. Utána mondhatnátok hogy pesten egy buliban haverkodtatok össze, ês ezután ezzel az indokkal tudnátok találkozgatni.
2016. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire segítség, a barátommal lassan másfél éve leszünk együtt. Én szegedi voltam ő pécsi. Az első találkozást megbeszéltük hogy eljövök pécsre. Na amint megláttuk egymást, szerelem volt elsőre.

Aztán szinte hetente, kéthetente utaztam szegedről pécsre majd kb 2 hónap után pécsre költöztem.


Itt jön az a rész, hogy otthon anyámmal éltem addig. És hirtelen bejelentettem hogy jövőhéten költözök. Kérdezte hogy barátnő? Mondom ja. És ennyivel lezártam. Kérdezgették még páran hogy ki az, hogy néz ki meg ilyenek de nem válaszoltam soha.

Elköltöztem, majd kb 3 hónap múlva mentem vissza látogatóba. Amikor is elmondtam anyámnak hogy mi is a helyzet. Megértette, azóta is változatlan a kapcsolatunk. Elfogadta.

Azóta még fokozatosan elmondtam pár régi ismerősnek is.


Na, lehet kérdésre nem igazán sikerült válaszolnom de hátha valami segítség.. 😄

2016. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 koszonom, adtal jo tippeket:)

Elozonek meg h barcsak enis tehetnek ilyet:/ a csalad 110% hogy sosem fofadna el, foleg az apam reszerol. A felkoltozessel pedig meg varnom kell egy kicsit ugyanis nem fejeztem be az iskolam meg:/ deazert jo olvasni az ilyeneket:)

2016. ápr. 15. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban jó volt olvasni. Amúgy pl felvételi előkészítő? Vagy bármilyen képzés? A korodat nem tudom. Ha gondolod írj és ötletelhetünk. Ezekben azért jó vagyok :)
2016. ápr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En 17 O pedig 16
2016. ápr. 17. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!