Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az gond hogy ha heterólétemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond hogy ha heterólétemre néha segberakatnám magam?

Figyelt kérdés
Teljesen heteró vagyok csak néha jól esik és ez olyan nagy bar? Csak mostanában nem nagyon vannak rá emberek előítéletesebbek lettek vagy mi?

2013. jan. 3. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy baj. Ezzel én is így vagyok:
2013. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekem aztán nem baj, miért lenne?
2013. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
nekem nem gond csak ne tudjak rola amikor veled megtörténik:P
2013. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
egészségedre, csak utána bírj leülni
2013. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Tudod mitől meleg valaki? Attól, hogy seggbe rakatja magát.
2013. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
A prosztata minden férfiban megvan, a saját erogén zónádtól nem leszel meleg.
2013. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz nem kell férfi, hogy a prosztatáját megmasszírozza a csaja... egy hetero attól hetero, hogy nem akar férfival szexelni.
2013. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez a "segberakatnám magam" azt jelenti, hogy egy másik pasi a végbeledbe élvez? Nem, nem gond, ha neked jó, csináld, de hogy te nem vagy hetero, az hétszentség!!!
2013. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Férfi, nő, dildó vagy dezodoros flakon homoszexualitás szempontjából egyre megy, ha valaki csak a kielégülést keresi az adott pillanatban. Peti megkérheti Palit, hogy ha nincs ellenére, akkor izgassa már a prosztatáját az ő természetes szerszámával, mert olyan jó nagy van neki, és Peti szerint az jobb, mint bármilyen műanyag, ez akkor is csak masszázs, ha egyébként nincs vonzalom a két ember között.

Ezzel az erővel mindenki meleg vagy leszbikus, aki maszturbál, mert azonos neművel (önmagával) csinálja.

2013. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát. Ritka egy eset. Nem vagy te inkább biszexuális?
2013. jan. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!