Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok és idővel szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csarba László kérdése:

Meleg vagyok és idővel szeretnek majd gyereket, de nem vonzódóm a nőkhöz. Hogyan lehet szerintetek megoldani?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 21:05
1 2 3
 11/29 kivancsifancsii ***** válasza:
15%
Szerintem ne legyen gyereketek. Tönkreteheti az életét az amit tőletek lát, illetve amit kapni fog majd a suliban...
2016. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%

#13

De ha kikoltoznek pl angliaba vagy kb bármelyik mas orszagba ahol elfogadok az emberek mar eleve jobb kozegbe szuletik, max a mai venek szoljak le a melegeket. bar...a 90 eves kiralyno is támogatja a meleg tarsadalmat szoval lehet h tenyleg semmi gond nem is lenne :D

2016. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
20%
Gondolj a gyerekre, és felejtsd el ezt a hulyeséget.
2016. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
72%

Külföldön Béranya,örökbefogadás

Itthon örökbefogadás, csak egyedülállóként kell jelentkezned rá :)

2016. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
ja és a sok ***** homofób******* ne vegye el a kedved!!
2016. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 icu75 ***** válasza:
71%
Felhívnám a figyelmet,hogy a homoszexuális embereknek hetero szüleik vannak,a szülők szexualitása nem "öröklődik" a gyerekre. Esetleg ha van valamelyikőtöknek húga vagy nővére és hajlandó kihordani nektek egy gyereket(értelemszerűen a sógorától) ez lehet megoldás. Mondjuk én csak egy leszbikus párt ismerek ahol az egyik lány a másiknak az öccsétől kért spermiumot.
2016. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
29%
Én nem vagyok homofób, de egészen durva belegondolni milyen lehet egy babának felnőni úgy, hogy pl 2 férfi neveli... Lehet sokan úgy gondolják, szűk látókörű vagyok... Nem tudom... Valahogy el sem tudom képzelni milyen lett volna nekem úgy felnőni. 24/f
2016. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
79%

Béranya és hagyd el ezt a sötét korlátolt emberekkel teli országot.

Miért ne nevelhetne egy vagy kettő férfi fel gyereket? A gyereknek szeretet törődés kell, egy biztos szerető háttér.


Sok nő egyedül neveli fel a gyerekét,az sem normális , de megy neki.

Sok szülő bántalmazza a gyerekét.Az jobb elfogadott csak mert heteró? Ugyan már , gyerekre vágyni csodálatos , szülővé válni még inkább nemtől szexualitástól függetlenül.


Heteró nő.

2016. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
27%
Maradjunk annyiban, hogy nem véletlenül egy férfi és egy nő kell egy babához. Az természet is ezen a "korlátolt és sötét" ország által is vallott eszme alapján működik 😉
2016. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az örökbefogadás otthon nem engedélyezett magyarországon.
2016. júl. 16. 09:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!