Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon vonzódom az egyik...

Nagyon vonzódom az egyik egyetemi csoporttársamhoz, de nem szeretnék. , mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 00:05
 1/9 anonim válasza:
ne beszélj vele
2014. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Iratkozz ki, honnan tudjuk?

Miféle kérdés ez?

2014. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki a fejedből. Nekem it tetszik 2 lány az évfolyamból, de semmi esélyem náluk, így próbálom elfelejteni őket.
2014. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hogy ne beszéljek vele,ha közös a szak :(

3.köszönöm a megértést:)

nem azt mondom,hogy nincs esélyem,mert felnéz rám,meg amúgy szép is vagyok,csak 2-3 hete szakított vele a barátnője, én meg vagy 3 hete a pasimmal,mert rájöttem,hogy amit érzek nem szerelem

2014. jan. 9. 00:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Más szóval nem szeretnél új kapcsolatot, pedig tetszeni tetszik a srác...


Nos, szerintem buta vagy, ha esetleg megvolna a közös vonzalom és ennek ellenére kihagyod. A plusz közös élmények segíthetnének valamelyest felejteni.

2014. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy ne agyalj rajta, vagy próbálkozz nála.

Hasonló helyzetben vagytok, most vagytok túl a szakításon, szóval egyikőtök se akarna hirtelen elköteleződni lelkileg, csak lazábban ismerkedni, ez pont ideális.

Én a helyedben jelét adnám, hogy bejön.

Vagy lehet csak én vagyok ilyen típus, de ha nekem valaki nagyon kell, akkor nem elfelejteni akarom, hanem megszerezni.

Ha pedig nem kell nagyon, csak épp tetszik, akkor az nem olyan lényeges és túl leszel rajta hamar.

2014. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:))


nem tudom:/

2014. jan. 9. 00:22
 8/9 anonim ***** válasza:
"szép is vagyok" meg egoista majom is ;)
2014. jan. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

szerintem rossz szálat fogsz meg,csak a körülményeket írtam le,hogy elkerüljem,hogy másra gondoljatok

vannak dolgok amikkel az ember tisztában van,de nálam nem feltétlenül jelenti azt,hogy emiatt dicsekednék és nem is vagyok beképzelt sem :)

2014. jan. 9. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!