Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is van rá esély...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is van rá esély hogy meleg?

Figyelt kérdés

Tegnap este kint voltam barátaimmal és évfolyamtársaimmal városban és mind eléggé berúgtunk.Reggel volt már,kicsit józanodtunk és beszélgettünk.valakinek volt egy elég homofób beszólása és erre az egyik évfolyamtársam aztmondta hogy: énis b*zi vagyok és mivan akkor ?

Nem vicceskedve mondta hanem merő lazasággal kijelentette

Én csak űltem és hallgattam

Mindenki mással együtt

Aztán minden ment tovább,dumáltunk.a gyereknek nincs barátnője,nem is igazán volt neki de nincs egy olyan tipikus meleg beütése.ilyen gördeszkás gyerek,fiúkkal bandázik de nagyon kedves és barátkozó.egyik barátnőmmel nagyon jóban vannak ,szinte legjobb barátok de mégsem járnak ami nekem furcsa mert melegként nekem is vannak barátnőim és azért nem járok velük mert nem tudnék.ja és ugyancsak tegnap este,egyik szórakozó helyen ahol voltunk egy csaj rányomult,jól is nézett ki de a fiú lekoptatta aztán ezzel az"énis b*zi vagyok"beszólásával már végképp nem tudom hová tenni.mi a véleményetek?el kell még mondanom hogy nem pesti vagyok,erdélyben élek és ebben a városban pont nagyon tabu téma ez a dolog.a sulimba 1000 diák jár de kb 2 van akiről biztosan tudom,pedig van planet romeo-m:))



2016. júl. 10. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, kérdez rá hát ha.
2016. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is próbáld meg. kérdezz rá hogy komolyan mondta e azt amit mondott mindenki előtt. ha igen a többit tudod..:)
2016. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!

A helyzetre való tekintettel nagy esély van arra, hogy a fiú még az alkohol hatása alatt lehetett. Nem tartom valószínűnek, hogy józan ésszel ezt megmerte volna tenni. Az alkohol hatásának következménye ez a vallomás, hogy valóban így van, vagy csak viccből mondta nem lehet biztosra tudni. De ha nem nevetve mondta, akkor úgy gondolom van valóság alapja.

A leírtak alapján én azt feltételezem, hogy szinte biztos hogy meleg. Ha valóban érdekel, akkor kérdezd meg négyszemközt is. Nincs mit vesztened, mert ha kiderül hogy mégsem, akkor ráfogod a kérdést arra hogy múltkor ezt mondta nektek hogy az, így nem lesz kínos a helyzet.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2016. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!