Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek is feltűnt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is feltűnt, hogy rengeteg fuvarozós helyes srác?

Figyelt kérdés

Vagy csak nálam van ez? :D rengeteg, fuvarozóst látok furgonnal akik basszus nagyon helyesek :D sportosak, meg minden :D ah... sokszor volt olyan, hogy rendeltem valamit netről és akkor is az volt hogy helyes srác hozta ki :D bárcsak tudnám, hogy aki kijön az meleg-e vagy biszex :/ lehet behívnám a kéróba :p persze igen vannak idősek meg nem annyira helyesek, de szerintem a többség helyes :D lehet azért, mert szeretnek utazgatni ide oda az országban, vezethetnek meg ilyenek és ezt élvezik vagy nem tudom :D

21/m/p



2016. júl. 4. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is megfigyeltem :D 19/f
2016. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ugye? :D nem mondok hülyeséget :D tényleg az a többség :D rosz nézni, jó lenne tudni van-e köztük meleg vagy bi srác
2016. júl. 4. 22:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tűnt fel. Inkább pincérek közt látok nagyon sok helyes fiút. A best a fogorvosom. ÁÁÁ! 😋
2016. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hehe :D helyes fogorvosom nekem is volt :D
2016. júl. 4. 22:26
 5/14 A kérdező kommentje:
2#-es ha nem meleg vagy bi én heteroval nem kezdek ki :D ha lány írta volna ezt a kérdést lehet sokan jelentkeznének, hogy ők bizony futárok és stb :D szóval, ennyit az undorítóról, hetero az haver :D azzal nem kell semmi :D
2016. júl. 4. 22:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma reggel húzott el a tűzpiros motorjával a doktor úr. Eléggé megnezézett ő is... Nem tudom, hogy van-e családja. Jeggyűrűt még Sosem láttam a kezén.
2016. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat en eleg sokat uberezek de egyszer sem ereztem ugy, hogy meleg volt a fuvarosom
2016. júl. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7#-es válaszoló: nem mondtam azt, akkor meleg is csak azt, hogy helyes :D ennyi
2016. júl. 5. 06:37
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem kiszállító volt, és elég helyes. (igen vannak köztük.)
2016. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szuper :D köszi 9#-es a választ :)
2016. júl. 5. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!