Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért viselkedik homofób,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik homofób, alfahím módon néhány meleg srác?

Figyelt kérdés

Két srácot tudok, akiknek bejövök, de az egyik néha "menőzik" homofób dumákkal nagyobb tömegekben, míg egy másik srác meg híreszteli, hogy mekkora nagy csődőr, legalább már 100 csajt megdugott már...Ha közömbösen viselkednének publikusan, megérteném de ezt nem igazán. Nem veszik észre, hogy így nem is tudom komolyan venni őket?

Amikor meg ketten vagyunk, akkor meg...

Ti is ismertek ilyen srácot? (Vagy leszbi csajt, ha van ilyen...)



2016. jún. 27. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

meleg létemre nem bírom a melegek nagy részét... akiket ismerek.

amúgy, gondolom azért mond ilyeneket, mert azt akarja, hogy az ellenkezőjét higgyék róla, mert valamiért szégyelli

2016. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 October15 ***** válasza:
72%

1.: Melyik részét? Én pl azt a részét amelyiknek non-stop sír a szája az egyenlő jogokért de közben fogalma sincs arról, hogy az mit jelent és amit KÖVETEL az valójában pont, hogy jogegyenlőtlenséget eredményezne. :) Na meg persze akik kb mindent gyalázó táblákkal, ruhákkal vonulgatnak az Andrássy úton de ez a kettő többségében ugyanaz.

A probléma csak az, hogy ezzel pont a saját "közösségüknek" [mi heterok sem vagyunk egy közösség, a homoszexuálisok sem egy egységes közösség az az lmbtqudsrzsfglőpfgklpok izé meg pláne nem] ártanak a legtöbbet. Meg persze az idegrendszeremnek de azt már ki nem szrja le. :D


Kérdező: Szimplán titkolják, hogy homoszexuálisak.

2016. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
második: csak a legtöbbjüknek nem bírom a szemèlyiségét vagy csalódtam bennük
2016. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ők se veszik magukat komolyan.
2016. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem birják elfogadni magukat.
2016. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 petike30 ***** válasza:
76%
Mert kamus faszok ezzek a baràtaid istenem juujjj
2016. jún. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Én meleg vagyok és szintén utálom a melegeket- és nem, nem gyűlölöm önmagam - pont az ilyen felvonulgatások és minősíthetetlen viselkedésük miatt. Az a két srác akiről te beszélsz színházat játszik a külvilágnak leplezendő a valódi énjüket. Ma ez a menő viselkedés fiatal 100-110 körüli IQ-val rendelkező srácoknál (ez az a többség ami a csajoknak bejön). Szerintem ők a legnagyobb mértékben leszarják, hogy te mennyire veszed őket komolyan, nem körülötted forog a világ.

,,Amikor meg ketten vagyunk, akkor meg...'' MI???? MI??? Dugtok? Beszélgettek homotémákról? Egymásra veritek? Fejtsd már ki more...

2016. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet, szexeltem is ilyen fiúval. Jóképű, férfias, alfahím. Kevesen tudják róla, hogy a fäszt szereti. Nyilvánosan persze vannak melegellenes megjegyzései. Hát nem is tudom mit mondjak az ilyenre, elég ciki.. Miért kell fúrni a melegeket, ezzel önmagát is fúrja. Jó nem kell szeretni minden meleget, nagyrészüket én sem szeretem. Ami engem irritál, az a férfiatlanság, de nem kell emiatt utálni a másikat. Nem szeretem az ilyet, aki próbálja beadni a kőheterot és szégyelli, mintha rossz dolog lenne a melegsége. Vagy nem is azt mondom, hogy világgá kellene kürtölni, hogy meleg, de nem kellene a többi meleget szidni, ő attól nem lesz különb, meleg marad..
2016. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom fényezni, de hozzátenném, hogy az a srác egy álompasi, nagyon sajnálom, hogy hazugságban él, így nem lehet teljesen önmaga. Szerintem a meleg pasik tudnak csak igazán férfiasak lenni. Lehet nem a melegeket figurázzák ki, hanem a bvziságot, étred, hogy értem, a magamutogató ratyikat.
2016. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akadnak ilyenek. En is fekudtem mar le 1 ilyen sraccal.ahogy az elozo hozzaszolo en is hozzatennem, hogy igencsak 10/10es sracrol beszelunk. Ezek nincsenek tisztaban magukkal, erzelmileg tonkremennek, aztan kitudja mi lesz veluk.

20fm

2016. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!