Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt valakinek valamilyen, ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek valamilyen, , kalandja" gólyatáborban vagy osztálykiránduláson?

Figyelt kérdés
kort is írjatok lécci

2016. jún. 20. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nekem nem volt extrém. Vidéken volt egy kinti zuhanyzó ált. iskolás táboros kiránduláson. Lányok, fiúk külön, de volt egy pici rés a kettő között. Meglestünk ketten egy lányt egy osztálytársammal. Valószínűleg ő is látott minket. A farkinca meg állt tövig mindkettőnknek. Takartuk egymás elől, de látszott ám 1-1 pillanatra. :)
2016. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Volt, de ez elég régen volt már, a 90-es évek közepén. Osztálykiránduláson voltunk egy táborban, ahol más suliból is volt ott 1 osztály. Felfedeztem, hogy a zuhanyzóknál fent lévő szellőzőablakon át be lehet látni, ha felmászok a csatornán. Így is tettem, amikor a lányok mentek fürdeni. De sajnos nagyon keveset láttam. Amikor végzett egy lány csapat, bementem a fürdőszobába és a wc-ben bújtam el, onnan telibe lehetett látni a zuhanyzókat. Jött a következő lány banda fürdeni de rögtön észrevettek, ezért úgy tetem mintha rosszul lennék. Jött a tanár, azt mondtam h beszaladtam hányni. Adott vmi gyógyszert és lefektetett abban az egy ágyas egészségügyi helyiségben h pihenjek fél órát és mondta, zárjam magamra az ajtót nyugodtan. Igen ám, de a helyiség másik ajtója mögött volt a zuhanyzó, és így már zárt ajtó mellett tudtam kukkolni a kulcslyukon. Pár oszt.társnőmet láttam csak. Az egyiküknek olyan szőrös puncija volt, h azóta sem láttam olyat még neten sem. Sokáig arra vertem. 16 voltam.
2016. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

13 voltam.Osztálykirándulás egy tó mellet,amibe be is mentünk fürdeni.

Aztán egy bokorban öltöztünk át/fel,nem is értem hogyan,elkezdtük egymás farkát fogdosni,és egy nagy kölcsönös cumizás és cumiztatás lett a vége....

Persze a ofőnek feltűnt,hogy sokáig vagyunk,utánunk jött.

Kicsit sem volt fura,hogy még 30 perces távozásunk után is fürdőnadrágban vagyunk...a bokorban megrettenve :)

2016. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ilyen nekünk is volt, de hát nem azért, az osztálykirándulások erről szólnak ...


nekem is volt zuhanyzóban is, öltözőben is, közös kiverés, egymásnak kiverés meg orál össze-vissza, volt h csak ketten de volt amikor egész sokan összejöttünk, de aztán mindenki ment utána a dolgára és örökre tabu maradt, soha senki nem hozta fel többet a dolgot.

hát istenem, ilyen az élet ...

2016. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
leselkedős meg rengeteg,, az nem is kérdés :)
2016. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ossztálykirándulás együtt vertük meg leszopott
2016. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem olyan volt hogy haverokkal kirándultunk de kettőnknek csak franciaágyas szoba jutott. Ilyen kis apartman féleség volt. És hazértünk kocsmából, azonnal levetkőztünk mert irdatlan meleg volt meg részegek is voltunk. Aztán egyszer csak megfogta...na ekkor mentem arrébb cigizni. Végül csak csak együtt aludtunk de nem történt semmi. 20 F
2016. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

mert? ezt nem értem ...

ne tudd meg , milyen élményből maradtál ki, ne viccelj már. ezek szeirnt mégse ittál eleget :)

2016. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!