Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Osztálykiránduláson comingouto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálykiránduláson comingoutolni hülyeség?

Figyelt kérdés
Azt akarom, hogy emlékezetes legyen és direkt várok májusig, ez komolytalanság lenne? Meg amúgy is, ezzel nem rontanám el a hangulatot?
2015. nov. 19. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy célzásnak veszik :D
2015. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleve felesleges mások orrára kötni. Ez magánügy.
2015. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 electroman75 ***** válasza:
10%
Ratyi vagy így is úgy is. Minek ezt reklámozni?
2015. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, Magyarországon inkább meg szeretnéd tartani magadnak. Csak kitennéd magad felesleges lelki (és akár fizikai) ártalomnak...
2015. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akinek mondanám liberálisabb mint én, biszex létemre. Nem hiszem, hogy bárkinek elmondaná. Szóval nem félek attól, hogy bántana valaki.
2015. nov. 19. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Ne coming outolj...Nyugatibb országokban inkább. Itt nem ajánlatos publikusnak lenni:/
2015. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kinek. Ha az egész osztálynak akkor inkább ne. Ha a legjobb barátnak akkor hajrá. De ha csak kicsit is felmerül, hogy nem fogadná jól, akkor ne szúrd el ezzel a kirándulásod.


Esetleg puhatolózz előtte, hogy mit gondol róluk.

2015. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá! Bár ha tényleg megbízol benne én nem várnék addig!
2015. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem így csináltam volna...legjobb barátnőim tudták és kész. minek mondanám el az egész osztálynak... innentől meg kb egyenes út, hogy az egész iskola tudja és esélyes, hogy lesz aki homofób gykér. szerintem felesleges mindenkinek az orrára kötnöd, de ha így szeretnéd, akkor hajrá:)
2015. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, nem az egész osztálynak mondanám meg, hanem EGY elfogadó barátomnak, csak osztálykiránduláson. De lehet inkább korábban fogom.
2015. nov. 19. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!