Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is örülnétek neki ha lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is örülnétek neki ha lenne egy olyan témakör mondjuk forumon, ahol leirhatjátok hogy látattok egy srácot vagy lányt aki lehet hogy meleg volt vagy lesbi?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen amikor szemezel valakivel, ha csak egy pillanatra is és annyira jó lenne tudni, hogy ő is meleg vagy bi vagy lányoknál hogy meglátnak valakit és esetleg lezbi vagy bi, meg látsz valakit az ő fejében is ugyan ez van de te nem mersz neki jelet adni csak néhány pillanatig engedted magadnak hogy bele nézz a másik szemébe aztán te az egyik irányba ő meg a másikba :( (mint pl nálam :/ sokat kell gyakorolnom meg önbizalmat növelnem hogy merjek tovább nézni valakit) nos nektek mi a véleményetek? :)

2016. jún. 17. 13:44
 1/9 October15 ***** válasza:
90%
Logika rulz... és ezt mégis, hogy terveznéd kivitelezni? Ránézni nem mersz de lefényképezni és elkérni az adatait igen?:D
2016. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaaaj neem :D tudom hogy hülyén hangzik a kérdés, de amúgy arra gondoltam hogy nekem jó a memóriám :) sok mindenre emlékszem, hogy hol láttam mi volt rajta stb :)
2016. jún. 17. 13:50
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj meg azt elfelejtettem, hogy jó azért megnézem meg ilyenek :D csak nem olyan sokáig félek hogy verés lesz belőle :S
2016. jún. 17. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez valahogy akkor így nézne ki: "Pesten láttam egy helyes pasit, gesztenye barna szem, markáns áll, magas homlok, jól fésült haj. Fekete dzsekit viselt, kék farmerral. 170 magas lehet. Szerintetek meleg volt, bi, vagy hetero?"
2016. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.
2016. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na igen.

vagy úgy menne, mint a 4-es, és akkor össze lehet keverni mással, plusz nem valószínű, hogy az ott jelenlevők meglátják a kérdést/magukra ismernek

vagy fotó, és akkor már az személyes adat, ami megérdemili a diszkréciót



Akinek már volt coming out, az bejelölheti pl. Facebookon, tehát már van ilyen, és megbízható, hiszen a szexuális irányultságot senki nem tudja jobban, mint az adott személy.

2016. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyébként annyira nem hülyeség- az iboys.cz nevű cseh+szlovák meleg társkeresőn van ilyen opció és elhihetitek, hogy nálunk iboyson van fenn a legtöbb meleg. Viszont ott általában meghatározzák a fiúk azt is hogy mikor és pontosan hol látták az illetőt akit keresnek.
2016. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aha aha értem :) köszi a választ, tudom eléggé hiányos az elgondolás, meg azért is tettem fel, mert néha láttam olyan kiirásokat amiben arról szólt a kiirás hogy hol látta, milyen épület, milyen utca, ruha, mit csináltak (értem itt azt hogy egymás szemébe néztek sokáig és ezért akarta megkeresni az illetőt, mert jeleket adott és hamár bejött neki a srác akkor miért ne irja ki forumon, hátha nézegeti az akivel szemezett)
2016. jún. 19. 10:11
 9/9 A kérdező kommentje:
Jha meg hogy melyik nap, hány óra fele :) bocsi ez lemaradt és ugye ha nézi a másik is a kiirásokat akkor látja és magára ismer vissza igazolja stb :)
2016. jún. 19. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!