Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöhetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhetek egy barátommal, akivel eddig jóban voltam? Van barátnője, de ő is bír engem, meg én is őt. (homo témakör)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én 17 éves vagyok, és van egy barátom, akinek eddig rengeteg barátnője volt, és néha kissé perverz a lányokkal. / persze csak a jóizlés határain belül/

Nem olyan rég kb 2 hónapja ismerjük egymást.

Nagyon sokszor beszélünk telefonon, üzeneteket írunk egymásnak, vagy ha unatkozunk akkor keresünk egy indokot, hogy felhívjuk a másikat telefonon.

Mikor beszélünk telefonon, szinte mindig mikor elköszönöm odateszi, hogy vigyázz magara, de mondta úgy is, hogy fiucskám vigyázz magadra. Nekem aranyosnak tűnik. Szinte minden lány nyomul rá, mert jól néz ki, és kedves.

Nekem rajta kívül nincs szinte senki barátom. Együtt csinálunk egy projektet is.

Ma este elmentünk, hogy beülünk valahová és beszélgetünk. Na meg is beszéltük a találkozót, és én kerékpárral mentem. Mikor megérkezett autóval, egyet mosolygott, hogy van egy ismerőse, és tegyem oda be a kerékpáromat. Be is tettem.

Aztán meg elindultunk egyet ketten autókázni kb.30 percig mentünk. Közben beszélgettünk.Aztán meg visszamentünk a városba, és beültünk beszélgetni. Miközben beszélgettünk elbeszéltük, hogy kinek milyen családi gondjai vannak. Pénzünk nekünk, és nekik is van, de igazából eléggé boldogtalanul él, és én is.

Nagyon jól beszélgettünk, figyeltünk a másikra.

Aztán meg beültünk az autóba, még egyet kocsikáztunk, aztán meg megmutatott pár dolgot az új laptopján, és közben olyan félig meddig összebújva beszélgettünk, és közben mutogatta a dolgokat. Szóba került az is, hogy mennyire jó neki is, meg nekem is hogy megismertük egymást. Mind a ketten mosolyogtunk a másiknak, és én úgy éreztem, hogy ő is és én is kölcsönösen szeretjük egymást.

Szerintetek van esély arra, hogy összejöjjünk? Persze mindezt csak szolidan, és titokban!

Szerintetek van rá esély?

Neki rengeteg barátnője volt, és van jelenleg is. De ő nekem elmondta, h még nem szeretne nagyon lekomolyodni, még szeretné kicsit élni sz életét.

Arra gondoltam, hogy meghívnám magamhoz egy délután, és a nappaliban vannak ülőkék és több 3 személyes kanapé/fotel is. Én leülök egy 3 személyesre, és ha mellém ül, akkor szerintetek ez azt jelenti, hogy vonzódik hozzám? Tegnap is a barátnője jelenlétében is ''piszkált'' engem, pl. ha lefeküdtem dobált. És persze én vissza. vagy csak úgy a fejemhez kapott, és a nyakamat kezdte piszkálni.

Szerintetek ez jelent valamit?



2012. aug. 26. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ez kemeny tema mivel megvannak az elonyei es a hatranyai ...

Ha te "ranyomulsz" lehet,hogy nem ugy fogja ertelmezni , es fenn all a veszely,hogy elveszited mint baratot.

Szerintem gondold at ,hogy tenleg meg eri e ,hogy fel adjatatok a baratsagotokat? ...

Lehet ossze josztok de kis ido mulva megmondja neked ,hogy nem akarja fojtatni mert megismert 1 helyes lanyt...

Es akkor se baratod se pasid :(

Probalj meg keresni magadnak 1 helyes lanyt es szerintem maradjatok csak baratok...

A te eleted , A te dontesed ...

De bisztosan sokat jelenthet neked mint baratot ha o az eggyetlen.

Remelem sikerul donteni es boldog leszel :)

Sok szerencset kivanok neked , es remelem meg oldodik minden :)

18L

2012. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted már korábban? :D
2012. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

de, igen felvolt téva hasonlóan a kérdés, csak most még kiegészítettem.

Első válaszadó: köszönöm szépen a tanácsot. Igazad van. Sokszor arra gondolok, hogy ha neki van barátnője, és szereti is(ha nem élete végéig, de egy ideig igen) akkor én azért vagyok barátja, hogy ennek örüljek, és nem azért, hogy szétszedjem őket. Én nem is szeretném szétszedni őket, de nem tehetek róla, de én ha teljesen nem is, de tetszik nekem, és kicsivel jobban szeretem mint barátot.

2012. aug. 26. 22:42
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem igen, ha ő is meleg! Én nagyon szurkolok nektek!! :)
2012. aug. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Abból amit leírtál, az jön le, hogy te is tetszel neki :)

Szerintem még várj, ne nyomulj rá, de legyél vele közvetlen, figyeld a reakcióit különböző helyzetekben, ha olyan a helyzet akkor öleld át.

Ha melléd ül le, az még nem azt jelenti, hogy vonzóik hozzád, bár attól is függ hogy mennyire ül közel :)

Ő tudja hogy meleg/bi vagy?

2012. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nem, ő nem tudja a vonzódásommal kapcsolatos dolgokat :)
2012. aug. 27. 10:32
 7/21 anonim ***** válasza:

ez jó:D

"Be is tettem. "

Nah igen.Lehet van esélyed de azért kontrolálva mász rá mert van barátnője. Még ha nem is szereti de járnak..

2012. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem van rá esély, hogy összejöttök :)

"Tegnap is a barátnője jelenlétében is ''piszkált'' engem, pl. ha lefeküdtem dobált. És persze én vissza. vagy csak úgy a fejemhez kapott, és a nyakamat kezdte piszkálni." ilyeneket azért szoktak csinálni az emberek hogy kimutassák a vonzalmukat.

Szerintem jó ötlet, hogy áthívod, de ahogy előbbre is írták, csak óvatosan :)

Én szorítok, és várom a fejleményeket! :)

2012. aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hogy alakulnak a dolgok? :)
2012. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hat tegnap talakoztunk. Mindenhova ketten mentunk. Tegnap delutan megint eljottem. S estefele.mikor beszeltunk megkerdezte h en mikor megyek haza. Pedig legalabb 7-8x elmondtam neki. Jobvolt tegnap vele lenni, de nem tortent semmi. De ha igy folytatjuk akk stem kb. 1 honapon belul mgtortenik az amit szeretnenk. Bocs a hibakert. Telefonrol irok megint :)
2012. aug. 30. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!