Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek-e még vele?

Figyelt kérdés

Régóta ismerek egy csajt, akivel egy suliba jártunk. Most már csak facebook-on tudom tartani vele a kapcsolatot. Nemrég ráírtam, elkezdtem újra ismerkedni, hogy hogy van stb... aztán egyszer felvetettem a témát hogy találkozhatnánk, először belement, aztán amikor ott voltunk hogy megbeszéljük a pontos időpontot, akkor azt mondta, hogy mégsem... Nem igazán értem hogy mért nem rá is kérdeztem finoman, hogy mi az oka, de nem mondott semmi okot... kérdeztem nem vagyok neki szimpatikus... stb, azt mondta nem ez a baj, d nem mondta el :S és nem is lett kapcsolatba azóta se, úgy hogy nem volt útba senkise...


Nagyon tetszik nekem. Úgy találkoznék vele, mit tehetnék? Segítsetek! Köszi :)

16/F (a lány 1 évvel fiatalabb)


2012. febr. 12. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy ha valaki nem írja ki facebookra h kapcsolatban van vagy éppen h kivel feküdt le akkor egyik sem lehetséges? xD
2012. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jo, most nem ez a lényeg, azt ugyis észre lehetett volna venni, nem vagyok vak ;)
2012. febr. 12. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:

velem is történt már ilyen (15/L), mármint a csaj szemszögét nézve..

egy srác ismerkedett velem, amikor még nagyon tág fogalom volt a találkozás, akkor én is igent mondtam, aztán amikor oda jutottam, hogy találkozzunk, akkor kitatáltam minden félét, de egy idő után kiürült az ötlettáram és megmondtam neki, hogy nem szeretnék vele találkozni..

persze ez a srácnak nagyon rosszul esett.

ezek ellenére sem fogta fel, hogy egyátalán nem jön be nekem és nem akarok tőle SEMMIT. aztán már vissza sem írtam neki, ha rámírt. meguntam a magyarázkodást és a jelenlétét.


szerintem a csaj is most ilyen helyzetben van. hagyd a pics@'ba és nyisd nagyobbra a szemed, biztos sok szép leányzó van még körülötted, mégha észre sem veszed.. :)

2012. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, igen-igen erre én is gondoltam hogy esetleg ez van a dologban, de nekem már volt máskor ilyen , és ez nem olyan volt... meg sok mindenről beszélgettünk, (személyesen is természetesen) és nem hinném, hogy annyi mindent megosztott volna velem :S szóval ezért is furcsa nekem, de köszi ez jo segitség volt :)
2012. febr. 13. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!