Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha fiatal vagyok csak vékonyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatal vagyok csak vékonyan és szőrtelenül tetszhetek valakinek?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok ,de sajna széles a csípőm (Nem a széles csípős kérdező vagyok) és a lábam ,fenekem ,farkam is nagyon szőrös és már a mellkasomon is kezd kialakulni. Ez kizáró ok?

2016. máj. 23. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mivan ezt most nem igazn értem? Fiu vagy lány vagy egyáltalán hány éves, és ha fiu vagy mi az hogy széles a csípőd, gondolom nem mindíg ülni kéne, hanem néha azért mozogni is bár fura egy kérdés
2016. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kisfiam, meleg Quasimodo-nak is akad párja ne aggódj!
2016. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a kérdés, hogy te magadnak jó vagy-e úgy. Ha zavar, hogy szőrös vagy, borotváld vagy gyantázd le. Ha zavar, hogy széles a csípőd, tegyél ellene.
2016. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hájtól széles egyszerűen a csontozatom ilyen.
2016. máj. 23. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ideálja Drága. Nekem speciel nem jönnek be a széles csípőjű fiúk.

De vannak olyanok is akiknek nem jön be annyira a testalkatod viszont megszeretik a belő tulajdonságaid miatt...és "megszépülsz" nekik :)

Hány éves vagy egyébként?

2016. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. 19f
2016. máj. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem az, ha megszeretlek
2016. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kiscsávó, az hogy ilyen a csontozatod, nem jelent semmit. Lehetsz szőrösen és széles csípővel is nagyon szeretetreméltó. Az igényteleneket nem szeretem. Akiken ott reng 20 kiló háj, de keverni csak izmos sráccal akar ő is. A másik legyen igényes magára - ha már ő nem az :-)

Szóval nyugi, nekem, ha jó fej vagy, és igényes, te is az esetem vagy.

2016. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha összehozna a sors egy fiúval, aki tökéletlen, de megszeretem, akkor megszépül számomra. Ha meg szörzetről van szó, akkor max mondom neki, hogy nekem annyira nem tetszik, mert kicsit igénytelennek tűnik, trimmelje le például. De ugyanez fordítva: Ha a páromnak valami nagyon nem tetszik, de nekem annyira nem fontos, akkor a kedvére teszek.(De papucs senki ne legyen.)

A külsőről meg: Én oda és vissza vagyok a szimmetriától, de most van egy srác nagy, görbe orral és a világ legszebb orrának tartom. Olyan helyes fiú(gondolom, azért, mert tudom, hogy kedves srác). Ne aggódj emiatt, valakinek úgyis tetszeni fog. Amúgy meg láttam már olyat, hogy egy helyes srácna széles volt a csípője és olyan szép nagy formás feneke volt:3(nem két gömb, izmos volt)

2016. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!