Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan ismerem meg, és hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ismerem meg, és hogy kapjam meg?

Figyelt kérdés
engem az érdekelne, hogy azoknak a srácoknak akiknek elég nagy a méretük, azoknak ez mutatkozik a személyiségükben is? mondjuk magabiztosabb az akinek 20 cm fölött van a gatyájában? a másik kérdés pedig az, hogy hogy tudnék rávenni egy ilyen méretű srácot, arra, hogy kielégítsem őt. persze semmiféle dolgot nem várok tőle, csak hogy engedje, hogy bekapjam neki :)
2016. máj. 16. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem mutatkozik semmiben😄😂 Természetesen, ha meleg/biszex, és bejössz neki, és szereti, ha bekapják neki akkor gondolom megengedi. De Jesszus, ilyeneket összehordani😂😂😂
2016. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem érzem tőle magabiztosabbnak magam, semmiféle plusz értéket nem tulajdonítok neki, ami miatt jobbnak kéne éreznem magam, mint más. senki nem lát bele senki gatyájába, szal max mosdóban fogod látni kinek mekkora...lankadtan. vagy öltöző, strand...de ilyen helyen miért akarsz valakire rámászni? akkor már inkább keress planetromeon valakit, aki tényleg a sajátját küldi el
2016. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már egy 15 centissel is beérnem.

A helyes fiúk bármit és bárkit megkapnak: fiút, lányt, száj, popsi, punci.

2016. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2# akkor neked mekkora? :)
2016. máj. 17. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten nem hiszem, hogy ez észrevehető lenne egy ember személyiségén, persze megfelelő intelligencia mellett, mert azért ismerek olyanokat, akik rohadtul el vannak ájulva a méretüktől és kb egyfolytában áradoznak róla, mintha ezzel mindenkinek kinyitnák a lábát...

Én mindig is visszahúzódó személyiség voltam, nem a társaság középpontja. A méretem miatt pedig már éreztem magam torznak, mert volt olyan, aki túl hirtelen ült bele, felszakadt, vagy egy idő után már nem bírta a szexet. Persze az elején megy a hű, meg ha, de utána..


Szal, vagy jó a szemed és kiszúrod nadrágon keresztül, vagy az arrogánsabb fajta ember tudatja veled, hogy neki mekkora, ha pedig felajánlod a szolgálataid, nem hiszem hogy túl sok meleg visszautasítana :D

2016. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazáéból mindegy csak nagy legyen. Utolsó, neked mekkora? :P
2016. máj. 17. 23:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös vagyok, 20/5 a méretem
2016. máj. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!