Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan, miből ismerem fel ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan, miből ismerem fel ha egy nőies lányos lány leszbikus, biszex?

Figyelt kérdés
Mostanában próbálok inkább élőben ismerkedni mint neten de nincs sok siker:/ Pedig igyekszem nyitott szemmel járni és elvileg Pesten sok a nőies leszbi de eddig alig találtam :o

2016. márc. 30. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Több összetevője van, de úgy sem 100%-os, de pár dolog amivel talán tudok segíteni:


- Színes haj (legjellemzőbb a festett sötétvörös)

- Esetleg rövidebb, vagány haj

- Piercingek, tetoválások

- kockás ing

- bő póló, trikó

- baseballsapka

- sok karkötő


Esetleg egy átlagosabb festett haj, fekete keretes szemüveg, pár piercing, és kockás ing.


Emellett belsőt tekintve sokszor:


- Anime -és manga-fan

- Fiúsabb, "szabadszájúbb", lezser stílus, "antiplázacica"


- Pink/Lana del Rey/Lady Gaga/Ruby Rose imádója

- Orange is the New Black, L Word, Sense8, Faking It sorozatok valamelyikének (vagy több) kedvelése


- Hippi illetve liberális eszmék követése


Továbbra is jelzem, ha ezen felsoroltak közül csak pár van meg, nem jelent semmit. Több dolog együttes hatása adhat erős gyanút. :)

2016. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Bár van ami elég sokatmondó: ha valaki pl kedveli az "L Word" sorozatot lányként, az nem lehet full hetero. :D Ha nem hiszed, nézz bele a sorozatba. :D
2016. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az első által felsorolt dolgok egyáltalán nincsenek meg a nőies leszbikusoknál :D Tapasztalat, mert én is az vagyok. Ezek inkább a fiús vonalba húznak el szerintem. Kb. a sok karkötő meg a kockás ing volt az a két egyezési pont nálam :D

Kedves kérdező! Én is pont ugyan ezzel a problémával szenvedek :D Nőies leszbikusként a nőies nők tetszenek, de egyáltalán nem tudom kiszúrni sajnos, hogy ki valójában az... Mondjuk én sem vagyok egy cicababa, de fiús sem. És szerintem ez a legnehezebben kiszúrható kategória. Sokan rólam sem tudják... Szerintem nálunk nincsenek ilyen árulkodó jelek, amik konkrétan arra utalnának. Mostanában Én is személyesen próbálkoznék, de nehéz ügy valóban :/

2016. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan érdekes :D Valójában talán azok a lehetőségek vannak, hogy eljársz béna bulikba, ahol talán látsz lányos lányt és ő talán a nőkhöz vonzódik. :D De olyan is van, hogy egy lány teljesen heterónak vallja magát aztán egyszer csak megcsókol (tapasztalat) :D

Ez baromi nehéz, de én azt hiszem, hogy most ott tartok, hogy inkább kívülről legyen kicsit fiús, mint amikor nagyon nőies, és az érintései, meg a mondatai borzasztóan pasisak :( az nagyon kiábrándító szerintem.

Szóval innen pl fel lehet ismerni, járásból, érdeklődésből, öltözködés. De soha semmi sem biztos..sőt...

20/L

2016. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Bal hüvelykujj gyűrű szerintem elég népszerű Magyarországon.

Amúgy meg nézz körül pl egy metrón/ járj Westendbe és csak egy pillantást elkapsz nem hagyod abba, és nagyon durván visszaflörtölnek. Persze sosem vagyok elég merész, hogy odamenjek, de ha nagyon akarnék, akkor tuti így ismerkednék:)


Plázák tele vannak, szórakozó helyek is, metró, parkok, Deák tér.. Ha nem utálod az animéket, akkor járj conra. Amúgy bárhol lehet ismerkedni, csak elég bátornak vagy piásnak kell lenni.

Pest a legjobb hely :) Én lányos lány vagyok, és tényleg nagyon sok ember van, aki szintén lányos és egyszerűen csak abból lehet kiszűrni, ha megbámul. Szóval bámulj meg csajokat és vissza fognak. A mai kis perverz leszbikus társadalom ilyen :) (Ha esetleg valaki eljönne velem egy Pesti csajozó körútra, az írjon már, nem olyan nehéz ismerkedni. Bátorság lányok)

2016. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen ez rettentő nehéz. Èn is lányosabb vagyok ami miatt enhem se vesznek észre csak akkor amikor már látják hogy vagy 10 perce őket bámulom és akkor esik nekik le a tantusz :D én is probálom ezt a bal hüvelykujjas gyűrűt. Amugy amit az első írt az teljesen ellenkező.. legalább is rám. Utálom a mangákat meg az ilyeneket. Hosszú hullámos barna haj. Néha sportos (focizok), néha lányos az öltözködésem.
2016. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nőies nő vagyok. (Szoknya, ing)

Szerintem rólam gyorsan le lehet venni, mert aki szép azt nagyon megnézem. És akinek még jó alakja is van, azután utánna is fordulok. És volt már rá példa , hogy mind a ketten megfordultunk egymás után! :D ;)

2016. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!