Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Voltatok úgy, hogy sose lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok úgy, hogy sose lesz senkitek? Magányosan képzeltétek el a jövőt?

Figyelt kérdés
Miután tudatosult bennetek pár érzés. Aztán mégis minden jó lett? :) Mert igen, szükségem lenne néhány bíztató kommentre, hogy senki se marad egyedül. Jelenleg ebbe az "egyedül leszek" korban vagyok.

2016. márc. 30. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos megfogod találni a társadat. :)


Csak mindig járj nyitott szemmel.

2016. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Én pont így voltam egy évvel ezelőtt. Aztán szerelmes lettem egy lányba, aki ezt viszonozta. :) Igaz, hogy vége, de életem legszebb időszakát neki köszönhetem.

Te se csüggedj, biztos vagyok benne, hogy találsz majd valakit, aki szeret, és megbecsül. Közhelyesen hangzik, de tényleg így van. Lehet már ismered is, csak nem tudod, hogy ő lesz az. Én szurkolok neked :).

2016. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónapja lett vége egy kapcsolatomnak. Most úgy vagyok vele, hogy jobb magammal lenni (nem egyedül!) így csak magammal tudok foglalkozni úgy osztom be az időmet ahogy akarom. Lehet, hogy ez így fog maradni, lehet hogy nem, de most így jól érzem magam.
2016. márc. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm, kicsit felvidultam :)
2016. márc. 30. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:

En majd lehet elveszem...

Addig orulj mig nincs senkid, mert utanna mar nem lesz nyugalmad!

Allando egyeztetes , nyafogas, te ezt akarod o amazt!

Ugy hogy elvezd ki a maganyt mig lehet!

2016. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, a másik szemszögből nézve talán igazad van. De azért jó, hogy van valaki mögötted.
2016. márc. 30. 12:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal többet ér ha van pár igazi és megbízható barátod, mint egy rossz párkapcsolatod.
2016. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig sokan fordulnak fel egyedül és senkinek nem jár automatikusan a társ ha nem tesz értem ez a rideg valóság. Jobb ha tudomásul veszed.
2016. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!