Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elkaphattam valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaphattam valamit?

Figyelt kérdés

Két hete,felelőtlenül találkoztam valakivel aki külföldön él de most itthon volt.egy hetig beszelgettem vele es utana találkoztunk

Rendesnek és tisztességesnek tűnik.nem szexeltem vele.csak csókolóztunk,azonkívül orális szex volt,de éppen csak kicsi(kb igy 3x félperc )mert nem szerettem.más nem történt.utána pár nappal hasmenésem volt ami néha enyhébb,néha elmúlik de visszatér azóta is

Torokgyulladásom is volt de az elmúlt már,más bajom nem volt.

Szerintetek lehetek Hiv pozitív?

Aztmondta hogy nincs semmilyen betegsége és nem volt senkivel végedkezés nélkül,aztmondta a héten elmegy tesztre de addig is én nagyon nyugtalan vagyok.mi a véleményetek,elkaphattam valamit orális szex során vagy kicsi az esélye ?

Aztóta folyamatosan stresszelem ezen magam

Lehet h ezért van a hasmenés ?



2016. máj. 9. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon kicsi az esély hogy orális szexel el kapd. De menj és teszeteltesd magad!!!
2016. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elenyésző az esélye egy komoly nemi betegségnek.

A stressz miatt amúgy lehet.

De biztos, a biztos, menj orvoshoz.

2016. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Off, de az miért jó hogy 3szor bekapod a farkát és ennyi?
2016. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem kicsi orális szexszel elkapni. Menjen el tesztre a partnered, ugye tudod, hogy nem mutatja ki a teszt azonnal ha elkaptad? Szifiliszt el lehet kapni mélytorokal is.


Máskor okosabban, szurkolok, hogy minden rendben legyen.

2016. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
később jelentkeznének tünetek, nem két héttel utána. teszteltetni még felesleges, 6 hét után tud csak a teszt biztos eredményt mutatni.
2016. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár nappal később nem jelentkezik hiv tünet, legalsó becslés is min. 2 hét, de általában az influenza szerű tünetek jellemző jelentkezési ideje 4-6 hét.

Egy sima vírust kaptál el, ennyi.

2016. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6 hét! Ennyit várj és irány a doki! Amúgy hasmenés, stb lehet mástól is. Lehet csak nem mosta meg...
2016. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!