Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan legyek túl rajta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy csak barátok voltunk, és most elbasztam a kapcsolatunkat! Valószínűleg többet éreztem iránta, de magyon hiányzik! Aludni sem tudok miatta, vagy ha igen vele álmodok reggel ébredéskor egy óráig fekszek hogy feldolgozzam hogy nem vagyunk jóban, a kezemet szétvertemés a szobám falát is, de ez sem terelte el a figyelmem! Nem tudom hogyan felejtsem el! Vki légyszi normális tanáccsal segítsen! Tényleg beleőrülök!

F


2016. máj. 7. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele???
2016. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem érdeklem!? Nem ír vissza!
2016. máj. 7. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy b*sztad el a kapcsolatotokat? De hogyha nem érdekled ,akkor túl kell lépned rajta, nem kapod vissza/meg, ha idegeskedsz.
2016. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 hónapja próbálok!
2016. máj. 7. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ő mellőz ennyire, nem érdemli meg, hogy emészd magad rajta. Nekem is volt szexhaverom, akibe belészerettem, de ő ezért nem taszított el magától, a barátság megmaradt.
2016. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugy tudod tultenni magad fajta ha talalsz mast helyette...ez az egyetlen esely.tapasztalat..
2016. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Látom neked sincs a facebookon túl élet.

Képzeld nem is olyan régen, amikor még nem volt facebook, személyesen keresték fel egymást az emberek, biztos értékelné.

2016. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hülye kérdés, de megpróbáltál bocsánatot kérni azért, bármit is tettél? Én pl olyan vagyok, hogy akármit is tesz az illető, max 1 hétig haragszom, utána meg úgy vagyok vele, hogy ha akar valamit, akkor odajön és legalább annyit kibök !szemtől-szemben!, hogy bocsi...

Ha meg tényleg olyan vészes, akkor meg nincs más teendő, mint tovább lépni. Ami meg rohadt nehéz, de ilyen sajnos az élet.:/

2016. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Leirhatnad mit tettel! Hatha tudunk megoldast! Amugy eyutterzek veled
2016. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hetero és te belezúgtál...nem bäsztad el, de nem tudsz mit csinálni. Vezesd le a feszültséget: sport, buli, berúgás, sedacur és majd elmúlik.
2016. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!