Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valakinek valami tanácsa?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valami tanácsa? Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk 1,5 évig mindig is sok volt a vita köztünk de megbeszeltük nem tudunk egymas nélkül meglenni. Viszont multheten összevesztünk szakitottunk közös megegyezéssel, azóta minden nap szarul érzem magam élni nincs kedvem sem a társasághoz egyszerűen semmihez, csak rá tudok gondolni. Viszont ma rám irt, és elkezdte kérsezgetni hogy hogy vagyok miujsag stb, és egy pillanatra bele éltem magam hogy esetleg hianyzom neki és békülni akar de nem mert csak az érdekelte hogy rendben vagyok e és ennyi felejtsem el hogy mi ujra együtt, ezzel még nagyobb lett bennem a csalódás és a fájdalom, valakinek valami hasonló tapasztalata nektek hogy sikerült ezt átvészelni? Ráadásul lassan itt a vizsgáim tanulnom is kellene de egyszerűen nem megy, 10perceknént rám jön a sírás...borzalmas

21/L



2016. febr. 16. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Először el kell fogadnod,hogy ő jelenleg nincs többé,legalábbis az eddigi formájában biztosan nem.21 éves vagy még,nagyon fiatal és szerintem azt is gondold át magadban,hogy tényleg hosszú távon megérte volna-e a sok szenvedés,mert te is benne voltál a szakításban.Élned kellene még tapasztalatokat szerezni,hogy biztosan tudd majd ki lesz az a szerencsés,vagy neked épp szerencse,akivel el tudsz képzelni mindent.Pasik jönnek mennek,de te csak egyszer vagy fiatal.A céljaid is képes lennél elbukni emiatt?Tanulj,hallgass zenét,menj a természetbe ha rossz minden és ne foglalkozz semmi mással! :)
2016. febr. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyira nehéz elfogadni ezt hogy nincs többet, ő jelentet nekem mindent. Nem érzek semmit csak egy ürességet, miért történik mindig ez ha már megszeretünk valakit?! Már előre félek a következő csalodastó.

Tudom hogy egy részt talán igy lesz jobb,de én barmit megtettem volna érte és a kapcsolatunkért. De ez sem volt elég, sok idő mire jobb lesz egy kicsit?

És köszönöm a választ

2016. febr. 16. 02:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom,hogy nehéz feldolgozni egy szakitást. Én 5 évig éltem együtt a volt völegényemmel, aki lelépett a növéremmel. :( Nagyon sokat szenvedtem,de úgy voltam vele hogy majd rájön mit veszitett. Elkezdtem neten ismerkedni emberekkel beszélgetés céljából. Minden este futni kezdtem vittem magammal a telefonomat és zene hallgatás közben futottam mig teljesen kimerültem. Igy könnyebb volt aludnom,mert addig csak álmatlanul forgolódtam. Kezdj bele egy új hobbiba. Jobban teszed ha hanyagolod a vele való beszélgetést, mert az mindig felfog zaklatni és nehezebb lesz neked így!
2016. febr. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 jókat ír,le kell vezetned a feszültséget,futással,biciklizéssel,bármivel amitől estére elfáradsz.

El kell terelned a gondolataidat.

Legyen az egy buli,találkozás a barátaiddal,séta egy erdőben,vagy éppen meditálás.

Ha volt korábbi kapcsolatod,gondolj vissza,azokat hogyan kezelted,azokat a szakításokat,ez emberenként változhat,kinek mi segít.


" Már előre félek a következő csalodastó."

Ne aggódj emiatt,amikor készen állsz,ezen túl leszel,amikor rendben leszel,főleg magaddal,ezzel nem lesz gondod.

Fel a fejjel,az idő neked dolgozik:)

2016. febr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezeket a válaszokat, suliba járok ez melett dolgozom heti 2-3 napot, igy az a kis idő ami marad azt igyekszem ezere forditeni keresek valamit ami kikapcsol, várok és várok....az idő segít, ja és megkertem hogy ne leressen mert nekem ezt lekell zárnom, azt mondta úgyis irni mert érdekli hogy jol vagyok e, de megkertem hogy akkor legalabb me 1-2 nap mulva hanem hetek Mulva.
2016. febr. 16. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!