Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nézem le a feminim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézem le a feminim melegeket?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítenek, azt érzem, hogy csak megjátszák magukat...plusz szerintem ők rossz testbe születtek, mert belül nők, és ezért viselkednek így!

(f/biszex)


2016. máj. 5. 02:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert köcsög vagy egyszerűen. Amúgy nagyon kevesen vannak, akik "megjátszák magukat" . Én is feminimebb vagyok, nem játszom meg magam, nem affektálok, nem csinálok nevetséges mozdulatokat, egyáltalán nem érzem magam nőnek, és semmilyen körülmények között nem akarnék nő lenni.
2016. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Valami felsőbbrendűségtudat miatt.
2016. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj veled.

Sok embernek a nők jutnak eszébe erről, mert hát tényleg van ott nőies viselkedés


Ha nem vonzódsz az ilyen típushoz semmi baj. A véleménye meg mindenkinek az lehet amit akar. Kit érdekel?


24/F, meleg, "feminim"

2016. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
mert van róluk elég kisarkított elképzelésed, hogy milyenek és ezekhez belső értékeket (vagy a hiányukat) is társítod. holott tizenötből egy olyan. ismerek én is olyat, aki egyszerűen idegesít ha a közelemben van.. de ezt az ő személyiségének tudom be, nem az összes lányos melegének
2016. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél van valami ami az egyénnek nem tetszik. Én is feminin vagyok bár lehet ez a két nővérem hibája :), de nem affektálok, kivéve ha azt akarok. Nem akarok nő lenni. Én így érzem jól magam.


19/Feminin/Passzív

2016. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Engem marhára irritálnak pedig én is meleg vagyok... Én is ismerek olyanokat akik lánynak képzelik magukat, és csodálkozik h a suliban utálják őt a hetero srácok meg h b...sztatjak őt, amikor folyton ő beszél ugy veluk mintha lányként flörtölne... Azt hiszi h ha úgy mozog mint egy csaj akkor majd udvarolni fognak neki meg ilyenek... Hányingerem van az ilyenektől.. Kb mint az a Gaga Star Milan gyerek. Inkább a halál minthogy ilyem legyek.


Na meg aki odairja minden egyes válasza után h márpedig ő feminin, pedig k...vára nem illik a témába........na ezek miatt a kérkedések miatt utálnak minket.


19/nemfeminin

2016. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó..eléggé sötét vagy..nagyon szélsőséges esetek azok amiket leírtál, a Gagastar Milán az meg egy b*zi. Egy affektáló, irritáló ember, de abból tenyleg nagyon kevés van..azt pedig miért ne írhatná oda, hogy feminim-e, vagy nem ,hiszen erről szól a kérdés...és máshova is odaírhatja, ha fontosnak érzi...ilyenek miatt néznek le minket?? Hát gratulálok, komolyan mondom..
2016. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arról a szóról hogy Gagastar, mindenki másnak is Lady Gaga jut eszébe :D
2016. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Milánt inkább sajnálom, szerintem őszinte gyerek, csak valahol kisiklott. Sokáig nem akartam megnézni a 444.hu-s videót, de rávettem magam és kellemesen csalódtam.
2016. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!