Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek/biszexek ti élnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek/biszexek ti élnétek így valakivel párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy biszex vagyok, és ilyen kis periódusokban változik, hogy épp melyik nemhez vonzódom jobban. Persze, ha szeretek valakit, nem hagynám ott, mert akkor épp a másik nemet kívánom.

Na, és ennek az lenne a lényege, hogy lányokkal tudnék normális párkapcsolatban élni, mivel nem feltétlen igénylik az anális szexet. Egy fiú viszont nem hiszem, hogy szívesen élne velem kapcsolatban úgy, hogy ezt kizárjuk. Mivel taszít az anális szex. Mind passzív, mind aktív szerepben is. Fiúval és lánnyal egyaránt. Nem. Az nem bejárat. Hanyagoljuk. Egyszer talán majd bevállalom, de előtte szükség lesz egy kiadós beöntésre. Szerintetek, Ti vállalnátok így egy párkapcsolatot?



2016. ápr. 30. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha nagyon szeretnélek, vállalnám😄 de a legtöbb embernek igénye, és szüksége van a szexre. Lánnyal meg pont annyi esélyed van, mint bárki másnak.
2016. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pszt! ***** válasza:
70%

Az anális szex nem rossz dolog, csak jól kell csinálni.

Persze vannak olyanok akik irtóznak tőle, ami érthető.

Ha valaki szeret, akkor elfogad így.

Nem mellesleg nem egy ismerősöm van, férfi és nő egyaránt, akik nincsenek oda az anális szexért. Ez egyén függő szerintem.

De ha Te csak azért vagy bi, mert a nők nem akarnak seggbe rakni, az eléggé hülyén hangzik.

Tehát ismerkedj bátran, nem mindegyik férfi akarja az anális szexet.

25/N

2016. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem is arról van szó, hogy attól félek, milyen érzés lehet, egyszerűen csak undorítónak tartom.

Nem azért gondolom magam biszexnek, mert a lányok nem akarnak seggbe dugni. :DD xD Hanem, mert a nők is tetszenek. Őket is úgyanúgy megnézem mondjuk az utcán..

2016. ápr. 30. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki vonzódik a fiúkhoz, még nem muszáj análisan szexelnie. Sok meleg nem szexel így. Keress egy olyan fiút, akit szintén nem vonz. Problem solved.
2016. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem rosszabb. úgy vagyok biszex hogy nagyobb részben fiúk érdekelnek, viszont az anális szex egyáltalán nem érdekel semelyik szerepből sem. 18f.
2016. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

azaz van egy pasim de nincs anál semmijen formában?


nem.

2016. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kösz szépen mindenkinek!
2016. máj. 1. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Egyáltalán nem igénylem, az orál híve vagyok. Szerintem sem arra való.
2016. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Korotok? Csakhogy nagyjából feltudjam mérni. :D
2016. máj. 2. 15:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, 19f
2016. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!