Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is mindig így jártok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is mindig így jártok?

Figyelt kérdés
Aki tetszene annak nem jövök be vagy nem annyira, hogy "rajongjon" értem annyira, mint én érte, aki meg "rajong" értem az nekem nem jön be. Szeretném érezni, hogy szeretnek (a barátaim is szeretnek, de értitek mire gondolok) és élvezni ami vele jár, de vagy csak alkalmit keres mindenki vagy nem jön be vagy valami mindig van. Csak velem van ez?

2016. ápr. 13. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
velem is :D
2016. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél így van,akár heteró akár homoszexuális,kész vicc egyébként:D
2016. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így párszor. Akik nekem tetszenek, azok lepattintanak, akiknek meg én jövök be, azoktól meg nem akarok semmit. Szerencsétlen helyzet, az biztos.
2016. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt még hosszú távú kapcsolatom, de azért azt megjegyezném, hogy nálam nem is alakul ki "rajongás" csak úgy, vagy nem tudom mit értesz ezalatt. De inkább csak kedvelem a másikat először, rajongás, tényleges szerelem számomra csak párkapcsolatban alakul ki és idő kell hozzá. Legalábbis szerintem az erős érzelmekhez idő kell és az, hogy kellőképpen megismertük a másikat.
2016. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rajongas alatt ennpl azt ertem hogy nagyon bejon! Ha te is akkor hasonlok vagyunk! Sajnos ez van! Az a baj h nem vagyok sajna jo pasi:((((
2016. ápr. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!