Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, letudnátok élni úgy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, letudnátok élni úgy az életetek, hogy csak prostikhoz jártok? Egyáltalán le lehet így élni?

Figyelt kérdés

úgy képzeljétek, hogy a szüzességetek is egy prostival vesztettétek el, az előtt és az után sincs barátnő, csak az van hogy prostikhoz mentek, ha szexelni akartok. Semmi szexkapcsolat semmi...


Letudnátok élni így az életet ?


2016. márc. 23. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Pont erről beszéltünk a mai nap az egyik barátommal.

Ő neki van párkapcsolata így nem.

De nekem nem volt és a közeljövőben kilátás sincsen rá.

Így arra a megállapításra jöttem rá ,hogy igen letudnám élni. Mert akkor egy ilyen élet mellett próbálnám a szexualitást háttérbe szorítani és csak élni és megkeresni másban a boldogságot.

Van az az idő ,mikor becsömörlik az ember és már nem tud párkapcsolatot kialakítani és így nem marad más hátra ,mint az az élet amit leírtál.

2016. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem voltam még prostinál,de ha éveken keresztül visszajáró vendég vagy valakinél,akkor biztos, hogy vele is kialakul valamiféle barátság, még ha kapcsolat nem is. Ami minimális részben pótolhatja a barátnő hiányt.
2016. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
3 szor voltam prostinál, "magamtól" 3 különböző lánnyal is voltam, és nekem a prostinál az a legyünk túl rajta érzésem volt már nekem is nem csak a nőnek, szóval szerintem kipróbálásnak nem rossz, de hosszú távon nem célszerű, én nem mondom hogy sosem megyek többet, mert vannak ugye extra szolgáltatások amelyeket elég furcsa lenne kérni egy hétköznapi lánytól (pisiszex, prosztatamasszás)
2016. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

Nem minden a szex, van amit csak egy igazi barátnő képes megadni, anélkül meg elég sivár lenne az életem.

2016. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nem tudnám leélni. Öngyilkos lennék. Az is leszek.
2016. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pont így tervezem leélni az életem.
2016. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell elképzelnem, mivel ilyen az életem. Az majd elválik, hogy le e tudom így élni az egész életem. A komoly gond akkor lenne, ha elveszíteném a családtagjaimat és a barátaimat.
2019. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!