Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kiskiflinek lenni rossz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskiflinek lenni rossz?

Figyelt kérdés

Valaki szereti?


En ki nem allhatom.

Egyszeruen meggyulladok amikor atolelve alszok valakivel es en vagyok a kiskifli. Raadasul alig merek megmozdulni is nehogy felkeltsem. Tokre kenyelmetlen. Nagykiflinek lenni mas. Az jo!:D



2016. ápr. 10. 22:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
szeretem:) alvás közben nem nagyon marad meg ez a póz úgysem
2016. ápr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"alvás közben nem nagyon marad meg ez a póz úgysem"


Hat ez az erv eleg szar:D ennyi erovel minek bujtok ossze? Ugysem marad meg a poz:Ddd

2016. ápr. 14. 22:49
 13/19 anonim ***** válasza:
96%
ez nem érv volt. azt írtam szertem. szeretek úgy elaludni, viszont utána általában elfordulunk alvás közben meg máshogy helyezkedünk. mi mellett érvelnek ezzel, nem értem:D nyugi már...
2016. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén utálom ezt az amcsi baromságot.

Ha végeztünk a sexxel, mindeki eldől amerre kedve van, többnyire én keresztbe az ágyon a pasim veséje bánja már vagy 5 éve :D

Pedig jó nagy ágyunk van.

Ráadásul a pasim éjjel ki mászkál inni, át a nappalin a konyhába pisilni, stb, én meg alszok mint a tej, úgyhogy nálunk az ölelkezős-alvás még a 'nászidőkbe" sem nagyon ment. :)

2016. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem a konyhában pisil, hanem megy ki inni, onnan vissza fürdőbe, ki az erkélyre, és minden éjjel mászkál szóval nekem amúgy sem volna jó :)
2016. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom. :3 Nyáron viszont nem bírok úgy aludni,akkor alapból túl meleg van,és nem jó olyankor ha még ő is melegít.
2016. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos még egyszer sem volt részem ebben. De én mind két oldalt preferálnám. Bár az lenne a legjobb ha szendvicsben lennék. Mert szeretem át ölelni a párnámat. de azt is szeretném ha a hátamra is nehezedne valaki.
2017. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Mert szeretem át ölelni a párnámat. de azt is szeretném ha a hátamra is nehezedne valaki."


Ez eleg gaz

2017. júl. 20. 21:32
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. én így érvezem magam.
2017. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!