Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kiskiflinek lenni rossz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskiflinek lenni rossz?

Figyelt kérdés

Valaki szereti?


En ki nem allhatom.

Egyszeruen meggyulladok amikor atolelve alszok valakivel es en vagyok a kiskifli. Raadasul alig merek megmozdulni is nehogy felkeltsem. Tokre kenyelmetlen. Nagykiflinek lenni mas. Az jo!:D



2016. ápr. 10. 22:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Sztem mindkettőnek jó lenni, de nem kell feltételnéül egymás szájában aludni.

Főleg nyáron, izzadva.

2016. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

185cm vagyok, a párjaim egyike sem volt 165-nél magasabb, és mégis szerettem "kiskifli" lenni, ők pedig szerettek nagykiflik :)


Szóval nem kell túlparázni, hogy megmozdulsz, és felkelted, persze alapjában véve a nagyobbnak könnyebb kívül lenni, de fordítva sem megoldhatatlan.

2016. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
én baguette-ként alszom, a kifli meg úgy bújik hozzám, ahogy akar :D
2016. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Én szeretek kiskifli és nagykifli is lenni.:) egyrészt biztonságban érzem magam, kicsinek, törékenynek, akiről gondoskodnak. Amikor pedig én vagyok a nagy, akkor érzem, hogy enyém a párom, jó érzés hozzábújni az erős testéhez.:)
2016. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
sose figyeltem erre és mindig kiskifli voltam ami nagyon rossz volt. meg se mertem mozdulni. mostantól jobban figyelek :v
2016. ápr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Én imádom mikor kiskifli vagyok. A párom átölel, az egyik puha karján fekhetek, a lábával is teljesen rám mászik. Érzem hogy a macim egész teste rámfolyik, körbeölel. Pedig azért én sem vagyok már kicsi ;)


Nagyon jó és biztonságot ad. Közben puszit osztogat, simizi a pocim. Mmmm. Imádom :)

2016. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Imádok kiskifli lenni!
2016. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg pont a kiskifli a kényelmes és imádom, ahogyan a barátom átölel :) Nagykifliben mindig elzsibbad az alul lévő kezem.
2016. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Én szeretek kiskiflit enni :) :D

...

...

...

Oké ez béna vicc volt,de nem hagyhattam ki :D

2016. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát, én csak szeretnék kiskifli lenni. Olyan romantikus így elaludni. Mert én amúgy is vékony és viszonylag alacsony vagyok, és annyira jó lenne, ha a nagyobb és erősebb párom átölel. Az olyan biztonság és szeretet érzést adna. :)
2016. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!