Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik az a videó/film, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a videó/film, ami egy alternatív kisfalut jelenít meg, és ott a homoszexualitás a normális?

Figyelt kérdés

Főszereplő egy heteró lány, aki szerelmes lesz egy heteró srácba, de a fiú tudja a szabályokat, és ismeri, hogy nem szabad szerelmesnek lennie.

Előre is köszi a válaszokat! :)



2016. márc. 17. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Love is All You Need
2016. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre gondolhatsz. :)

Imagine A World Where Being "Gay" The Norm & Being "Straight" Would Be The Minority! [Short Film]


https://www.youtube.com/watch?v=CnOJgDW0gPI

2016. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első kettőnek köszi, utolsó irreleváns, adtam egy pirosat! :) Köszi!
2016. márc. 17. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes téma. Hasonló szituációkon én is gondolkodtam már. Bár engem inkább egy olyan kísérlet érdekelne, ahol csak fiúk vannak összezárva születésüktől fogva. Lányokat pedig egyáltalán nem láthatnak, effektíve nem is tudják, hogy létezik másik nem. És persze azt tanítanák nekik, meg azt látnák maguk körül, hogy a férfiak egymás közül választanak párt egy életre. Sőt, a férfipartnerek szexelnek is egymással rendszeresen. Vajon egy ilyen szituációban mi lenne a reakció, milyenek lennének az arányok? Szerintem a többség elfogadná, hogy a férfiszerelem a normális. Esetleg lenne egy kisebbség, amelyik zavarban lenne, és nem tudna vagy akarna párt választani, de a többség nem kérdőjelezné meg a dolgot, még az ágyban sem.
2016. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszi a válaszod, elgondolkodtam... és nem mondtál hülyeséget!

Szerintem abban a szituban nem is szerepelne heteroszexualitás, hanem egymást szeretnék. Szerintem.

Zöld ment:)

2016. márc. 17. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudja valaki,hogy ehhez a "filmhez" van-e valahol magyar felirat is?

Nagyon érdekelne de nem tudok angolul.. :/

2016. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem, nincs hozzá, de elkezdtem önerőmből fordítani, azonban vannak benne nehezen érthető részek is. Ha valaki profin tud angolul, és szeretne becsapódni mellém, dobjon egy PÜ-t! :)

2016. márc. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!