Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket izgatna egy macis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket izgatna egy macis srác? Miért? : )

Figyelt kérdés
Nem szőrös, nem túl nagy de markolható kerek pocakkal.

2016. márc. 12. 22:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A maci izmos, csak van rajta zsír is. Mert szereti a sok hurkát, kolbászt uborkával. :D
2016. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam maci vagyok. Legalábbis sokan mondták direkt ilyen oldalakon.
2016. márc. 13. 23:30
 13/23 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki rámírna, köszönöm de van barátom akit szeretek és nem akarok ismerkedni. Csak kíváncsi vagyok mit gondoltok a macikról és szerintetek én annak számítok e ilyen súllyal.
2016. márc. 14. 20:08
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

A 176/95 még nem igazán macis kategória. Hogy sokan annak gondolják, az a társadalom korcs értékrendjének "köszönhető".

Én egyébként kifejezetten kedvelem az ilyen alkatú (vagy még nagyobb) passzív srácokat. Sajnos eddig csak kettővel hozott össze az élet, de keményen megizzasztottak :) tapasztalatom szerint durva többségben vannak a 30 kilós, lányos passzívok.

2016. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Barátom 130 fölött jár és mindketten szeretnénk ha nagyobb lenne. Jóval nagyobb
2016. márc. 14. 20:31
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
nem
2016. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
majdnem 100 kiló vagy és nem is olyan magas...ez neked hol macis? nálam ez már az elhízott, egészségtelenül kövér kategória, akinek sportolnia és diétáznia kéne. elég merész 96 kilóval macisnak nevezned magad. nem tudom hány éves vagy, de ez nem szexi semmilyen korban. egy husis srác oké, aki picit testesebb, de te kövér vagy.
2016. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Enzem nem izgat egy macis srác de nem is zavar.

Szóval teljesen mindegy a testalkatade ne legyen azért túlsúlyos

2016. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%

Nálam alap, hogy valaki macis legyen, egy hajszálvékony pasihoz hozzá sem tudnék érni, legyen az akármilyen helyes.

Elég szomorú, hogy ez a mai modern értékrend ezt alakította ki az emberek ízlésében, hogy a csontkollekció az egészséges és a szép. Sok olyan férfit és nőt ismerek, akit egy erősebb szél elfújna olyan vékony, mégis futni jár meg diétázik mondván: rajta van fölösleg s le kell adni.


Nagyszüleim idejében is a kövérebb volt az ideál. Ha valaki lefogy, mindjárt azt mondják neki: de rosszul nézel ki, remélem nem vagy beteg. Ha viszont valaki hízik: de jól nézel ki.


Jó, persze ne legyen az ember olyan kövér hogy menni se tud, de sztem az hogy valaki vastag és pocakos, az egyáltalán nem baj, sőt. :)

2016. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én még maci lennék 187/92 kiloval, de én mondjuk jobban szeretem magam 187/72 kiloval
2016. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!