Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket izgatna egy macis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket izgatna egy macis srác? Miért? : )

Figyelt kérdés
Nem szőrös, nem túl nagy de markolható kerek pocakkal.

2016. márc. 12. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem már fiút, aki így nézett ki, bár nem amiatt, mert izgatott. De azt imádtam, mikor megölelt és picinek, törékenynek éreztem magam, elvesztem az ölelésében, vagy amikor felém nehezedett és foghattam a hatalmas hátát.:)
2016. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A nagxon macist nem szeretem:(

Az jon be aki az atlagnal ducibb de meg egeszsegesen!! Szoval nincs hordo hasa. Imadom hogy mikor atolelem az egesz karommal erzem ot nem csak a fel karommal mert deszka a pasi. (mielott valaki beszolna hogx biztos duvi vagyok, nem nem vagyok az, atlag vagyok)

Jelenlegi parom is ilyen amilyent leirtam. Imadom ot.

2016. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Homoszexualitás kategóriába van írva :D
2016. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nagy sörhasa (mert az alatt kilapulok :D) akkor simán. Engem inkább az zavar, ha vékony egy srác...
2016. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

Na, végre, hogy ilyen véleményeket is olvasok... Örülök nagyon. :) Engem is a vékonyság zavar leginkább. Persze a túlsúly se jön be, de a néhány kilo plusz nekem kifejezetten szexi. Pláne ha még testszőr is van... :) És a pocak... Nagyon izgató tud lenni szerintem. Kár, hogy ilyen srácot még nem sikerült találnom eddig.

25/F

2016. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
175cm-hez 96kg
2016. márc. 13. 20:26
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ez már nem izgatna... :D A hozzábújás még oké, de több nem (nálam legalábbis). Egyszer volt dolgom egy 180 magas, állítólag 90 kilós (de szerintem több volt) pasival, és amíg volt rajta póló, addig még úgy-ahogy jól is esett odabújni hozzá, de póló nélkül az a hájtömeg már nekem elég gusztustalan volt.
2016. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

Akik macisok, tehát nem dagadtak, mert az más kategória, azok izgatóak.. Pl ő simán erőszakolhatna :D


[link]

2016. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

8-as

De ő az izmai miatt nagy darab nem azért mert zsírból van több..

2016. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
én nem izmos maci vagyok és szőrös sem
2016. márc. 13. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!