Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet felismerni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felismerni a meleg fiúkat?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 10:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Így van, az csak egy sztereotípia, hogy a meleg fiúk lányosan öltözködnek és viselkednek. Én kb. csak olyan melegeket ismerek, akikről ránézésre senki nem gondolná, hogy melegek. Meg persze én is ilyen vagyok. Nem járunk felvonulni, nem aktivistáskodunk, ugyanolyan hétköznapi emberek vagyunk, mint bárki más, csak éppen nem a nőktől indulunk be.
2016. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

De akkor szóval nem lehet észre venni

csak ha elmonya ?

2016. márc. 5. 14:16
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet észrevenni (többnyire).
2016. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzá szólásokat
2016. márc. 5. 15:59
 15/17 anonim ***** válasza:
86%

Ez többek közt tőled is függhet, pl. ha homofób vagy, vagy legalábbis nem kedveled a melegeket (vagy akár csak nem elfogadó, túlzottan is kritizáló vagy netán utálkozó ), és ennek megfelelően nyilvánulsz meg néha, akkor a legtöbben nagyon igyekeznek elkerülni, hogy kiderítsd róluk, ennélfogva nehéz dolgod lesz.


Leginkább onnan tudhatod meg, hogy a fiúkat nézik meg. A sztereotípiák is csak legfeljebb a kivételekre lehetnek érvényesek ( lányos cuccok, hang, divatérzék stb. ( és egyébként a női ruhák meg a transzszexuálisok és -neműek jellegzetessége, de ők egy teljesen másik kategória. ) ). Úgyhogy erre nem érdemes erre alapozni. Bizonyos esetekben az is jó nyom, hogy kerüli a szexuális jellegű témákat, meg a saját nem-létező barátnőjükről való beszélgetést.


Remélem tudtam segíteni. :)

18/F/m

2016. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%
Előző vagyok, transzszexuális helyett transzvesztitát akartam írni.
2016. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi nagyon sokat segítettél :)
2016. márc. 5. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!