Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 5,5 cm átmérőjú anál kúpot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5,5 cm átmérőjú anál kúpot hogy tudok befogadni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szerettem volna rendelni egyet, hogy tudjak úgy vezetni, vásárolni, vagy csak sétálni, vagy bármi mást, hogy közben bennem van egy kúp. A napokban rendeltem is egy gömböset. Három gömb van egymás alatt. Az első 1,5 cm, a második 3,5 a harmadik 5,5 cm széles. Sajnos úgy érzem, hogy túl merész voltam. A másodikkal egy kis szenvedés után nincs gond, viszont az utolsó szűk egy óra próbálkozás és kb 50 ml elhasznált anál síkosító után sem sikerül. Pedig próbáltam azt is, hogy a testsúlyommal próbáltam ránehezedni úgy 10 percen át addig, amíg egy kicsit nem enyhül a feszítés és lejjebb tudok menni, de nem javult a helyzet. Egyszerűen van egy pont, ahonnan tovább nem. Létezik, hogy erre egyszerűen nem alkalmas a testem és mehet a kukába? Vagy van rá mód, amivel ki tudom annyira tágítani magam, hogy "becsússzon"?

2016. febr. 25. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
WTf
2016. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Tanulságos:

[link]

2016. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
az 5,5 cm az egy kicsit sok! simán elég a 3,5cm! mint egy rendes farok!
2016. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

idővel betudod majd fogadni.nem kell egyből messziremenő következtetéseket levonni.

de optimális lenne neked egy felfujható anál plug (vagy mia tosz a neve) és ha megfelelően kitágitottad magad akkor az 5,5cm is gyerekjáték lesz.

2016. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Erre gondoltam én is. Már meg is rendeltem. :)
2016. febr. 29. 19:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, nekem is anál ballonnal sikerült kitágulnom. Azzal is fokozatosan kell pumpálgatni de a siker garantált. És szerintem az érzés is jó.
2016. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be magadnak egy 3,5-4 cm átmérőjű plugot pár órára, utána próbálkozz az 5,5 cm-vel. Meglátod aránylag könnyen becsúszik majd!
2016. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, már megy az 5,5. Azóta már van új, egy 6 cm átmérőjú. Azt már sikerül úgy megoldani, hogy gond nélkül be tudom helyezni és gond nélkül ki. Mellé vettem egy 7,5 cm átmérőjűt. Azt telejsen esélytelennek látom. Most megpróbálom a 7 centit.
2016. dec. 12. 19:18
 9/10 pfl ***** válasza:
100%
Nekem 3 buttplugom van. 2.7, 4.4 és 5.5 cm átmérőjűek. Sokat tágultam az évek során, a kicsit már csak akkor használom, ha egész napra akarok valamit a popsimba. A 4.4-essel kezdem a játszadozást és simán bemegy. Az 5.5-sel folytatom. A nagy is simán bemegy már, de még érzem, hogy feszül egy picit. A következő nekem is egy 7.5 cm átmérőjű lesz. 33/f
2021. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van több plugom, dildóm stb. Szeretek velük masztizni. Nekem is sok alkalommal sok próbálkozással megy most már a nagyobb méret. Van egy 20cm-es kb 4,5 vastag élethű dildóm az simán megy elsőre aztán van egy 5 gömbös nagy dildóm amin a 4, és 5. gömb sokáig nem ment de most már bemegy teljesen. Az 5.gömb kb 6-6,5cm imádom ahogy feszít. Lassan én is megcélzom azt a 7-7,5 cm-t valamivel.
2021. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!