Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Észrevettétek már hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már hogy az osztályban vagy az iskolában valakinek felállt a farka és dudorodott a gatyán?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kezelni az ilyen szitut?
2016. febr. 17. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nem is egyszer. Annak kell kezelni akinek dudorodik. Velem is volt már ilyen, és volt hogy kicsaptam a sulivécében.
2018. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
97%

Imádom, hogy mindig idekeveredik egy-két női egyed is... Figyeljetek már lányok, és olvassátok el azt a k**va kategóriát: homoszexualitás.


Btw, egy évfolyamtársamon angolon sokszor látom, hogy "gondok vannak lent" (padtársam). Ő többnyire óra után mindig a mosdót célozza meg elsőnek.

Egy alkalommal utána mentem, kíváncsi voltam, igazam lesz-e - és igen, fülkébe ment és verte magának. :D Bent maradtam, hogy mikor kijön, tudja, hogy tudom. Nagyon elpirult. Jó érzés szívózni vele. :) És amúgy változatlanul ez történik órákon. Kb. másfél hete én sem türtőztetem magam, és észrevettem, hogy figyelget. Azt hiszem, jóban leszünk idővel... :P


18/F/A

2018. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumi zuhanyzóban rengeteg meredező faxt láttam.
2018. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!