Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért pont én vagyok meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont én vagyok meleg?

Figyelt kérdés

Amikor életed szerelmérol kiderul, hogy homofób, amikor más csokit és virágokat kap, addig én itt maradok egyedul széttorve a sok gyulolet és megaláztatás miatt.

Ilyenkor mindig eszembe jut a kérdés: Miért pont nekem/nekunk kell átélnem ezeket a fájdalmakat. Szerintetek? Ti hogy vagytok vele?



2016. febr. 12. 06:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó, az érzés amikor az ember egy heteróba, vagy még inkább egy homofóbba esik bele...

Teljesen megértelek, sokan megyünk át hasonló krízisen, viszont tudnod kell, hogy idővel minden jóra fog fordulni. Jelenleg csak a lényeg, hogy túljuss a nehézségeken. Néha másnak lenni nagy szívás, viszont megvannak az előnyei is: a sok elnyomás kreatívabbá tudja tenni az embert, erősebbek vagyunk az átlagnál lelkileg, mivel képesek voltunk sok éven át elviselni a homofób emberek által elkövetett szörnyűségeket, hasonló okok miatt a melegeknél kisebb a válási ráta, az átlagjövedelem egy meleg házaspárnál nagyobb, mint egy heteró házaspárnál, stb. A szerelmi bánaton pedig heterók is átesnek, szerintem a világ 99%-a volt már szerelmes olyanba, aki ezt nem viszonozta. Ezekből a dolgokból tanulni kell, és továbblépni. Gondolom még úgy is fiatal vagy, sok időd van a randizásra :D A legjobbakat neked.

2016. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!