Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért pont én vagyok meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont én vagyok meleg?

Figyelt kérdés

Amikor életed szerelmérol kiderul, hogy homofób, amikor más csokit és virágokat kap, addig én itt maradok egyedul széttorve a sok gyulolet és megaláztatás miatt.

Ilyenkor mindig eszembe jut a kérdés: Miért pont nekem/nekunk kell átélnem ezeket a fájdalmakat. Szerintetek? Ti hogy vagytok vele?



2016. febr. 12. 06:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle megközelítés létezik, ugye lehet jönni azzal hogy "ezt osztotta az élet, és ez a te feladatod ebben az életben hogy átéljed és megbírkózz vele"


Ha nem vagy ilyen hívő, akkor jöhet akár a biológia, genetika is, miszerint a születésed/ünk előtt már ez így alakult ki, esetleg egy másik vélemény szerint a kisgyermekkori hatások miatt alakulhatott így... :/


Bármi is legyen a válasz, sajnálom és együttérzek veled, csak azt nem értem, hogy ha neked tetszik egy srác, akkor... miért nem azzal kezdted, hogy kideríted mit gondolod a melegekről?

2016. febr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális a párod, akkor ugyanúgy meg tudjátok adni egymásnak a szeretetet.
2016. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

nem csak te vagy meleg

rengetegen vagytok sőt egyre többen!

az eddigi hetero és egyben házas férfiról is kiderül hirtelen:hogy jajj hát én a pasikat szeretem.

ugyanmár! ezt modt csak divatból csinálják az úgymond férfiak!

2016. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

És tudod mi nem segít a problémádon? AZ HA PICSOGSZ!


Szedd össze magad és ne rinyálj. még van 2 napod valentin-napig, ha nem akarsz egyedül lenni szedj össze valakit akár csak egy éjszakára is. Azzal, hogy ilyen életfájdalmas kérdéseket írsz ki semmivel nem lesz jobb. Vedd kicsit kezedbe az életedet!

2016. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"az eddigi hetero és egyben házas férfiról is kiderül hirtelen:hogy jajj hát én a pasikat szeretem.

ugyanmár! ezt modt csak divatból csinálják az úgymond férfiak!"


Vázolnád nekem, hogy ki vállalja divatból azt, hogy emberek leköpik, kiközösítik, megalázzák?

Ezek a férfiak soha nem voltak heteroszexuálisak, pusztán a társadalmi nyomás hatására elfojtották magukban a valódi szexuális vágyaikat, s szerepet játszottak.


Sok férfival ismerkedtem már, de csak töredékével jutottam el intim dologig. A többség megmaradt a beszélgetés szintjén. Köztük nagyon sok olyan volt, akinek felesége/barátnője volt, vagy egy heteroszexuális kapcsolat után ismerkedtek. Volt olyan, aki azt mondta, hogy azért élt ilyen kapcsolatban, mert gyereket szeretet volna, de végül nem bírt egy olyan kapcsolatban élni, ahol nem csak nem tudja megélni a vágyait, hanem egyben magányos is.


Akadt azonban olyan, aki azt mondta mindig is sejtette, hogy kihez vonzódik, de elfojtotta magában, mert félt a környezete reakcióitól. Na de volt olyan, aki csak az együttlét után árulta el, hogy nős, s mikor számon kértem ezt a dolgot elmesélte, hogy ő csak a társadalmi nyomás miatt vállalta be ezt a dolgot, s amikor rákérdeztem, hogy a felesége hogy nem veszi észre, hogy nem jó a nemi életük, akkor csak annyit mondott, hogy mindennap lefekszik vele, előtte meg bekap egy viagrát, aztán gyömöszöli egész éjjel....


A legszebb számomra az, hogy ezen tapasztalatok után szinte bárkiből ki tudom nézni, hogy meleg.


28/F

2016. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

kedves 4-es: inkább maradok szuz egész életemben, minthogy lefekudjek valaki, akit nem is ismerek.


5. : O is foglalt, de azt hittem, hogy csak azért van vele, mert a csaj millomos.. Nekem viszont nincs idom rá várni egész életemben.. muszáj lesz elfelejtenem, csak nem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá.

2016. febr. 12. 19:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 12 éve ismerkedek, s ez idő alatt nagyon sok tapasztalatot szereztem arról, hogy milyen is a melegek "világa", illetve milyenek a viselkedésformák.


Sajnos ez a "nős/barátnős-dolog" rám is nagy hatással van, hiszen amikor olyannal ismerkedek, aki látványosan görcsöl azon, hogy ne derüljön ki, akkor bennem felmerül az a kérdés, hogy mennyire is akar ő komolyan ismerkedni.

Volt egy másfél éves kapcsolatom, ahol a srác szintén egy heteroszexuális kapcsolatból jött ki, mondván kíváncsi volt, hogy vajon változni fog-e a szexuális orientációja, ha lánnyal is kipróbálja. Nem változott, de már betegesen félt az anyja haragjától. Facebook ismeretség megvolt, s végül ez a görcsös viselkedése odáig fajult, hogy mindennap akár többször is megnéztem a profilját, hogy összejött-e egy lánnyal.


Most a kollégám tetszik iszonyatosan, akiről ráadásul ki is tudnám nézni, hogy van hajlama a férfiak iránt.

De persze ő neki barátnője, kisfia van. Viszont nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy meleg.


Egyébként abból a szempontból vigaszt nyújt nekem az egyedüllét, hogy látom a heteroszexuális párkeresés se egyszerű. Könnyebb ugyan, de nem egyszerű.


28/F

2016. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"kedves 4-es: inkább maradok szuz egész életemben, minthogy lefekudjek valaki, akit nem is ismerek. "


Gratulálok, kivetted a mondanivalómból a lényeget... (4-es voltam)

2016. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp fékezd magad, mielőtt hagynád hogy elragadjon valami érzés... csak akkor szabad ha tudod hogy van esély arra, hogy viszonozni fogja. Máskülönben csak magadnak ártasz vele jó eséllyel.


Az ismeretlenek gyors felszedéséről pedig nagyon egyetértek veled, és tiszteletre méltó :)

2016. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oszintén szólva nem tudom, hogy hogyan kellett volna kipuhatolnom. Nem is akartam vele beszélni, csak annyira akaratos volt, hogy mondjam már el az igazat.. azt hittem azért, mert akar valamit. Aztán bumm kiderul, hogy egy homofób.

Máskor óvatosabb leszek, csak egyszeruen nem tudom, hogy hogyan kéne ismerkedni.

2016. febr. 13. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!