Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akkor most meleg lettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most meleg lettem?

Figyelt kérdés
Mindig is a nők érdekeltek,lányokba voltam szerelmes,sokukkal randiztam is már,csók is volt,de szex az még nem.Utcán is és fősikolán is nézem őket.Ma nem tudom,hogy hogyan,de arra maszturbáltam,hogy milyen az amikor megdugnak,nem tudom kíváncsi lettem,ha lett volna olyasmi a közelben lehet feldugom magamnak.Miután elélveztem,szégyelltem magam,legszívesebben visszacsinálnám.Soha nem bírnék lefeküdni egy fiúval még csak megcsókolni sem.Undorodom magamtól.Sportolok is és a közös zuhanyzóban sem izgatott egyik férfi test sem soha. 20 /F

2016. febr. 1. 23:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 és #10 jól írja. A prosztata izgatása minden férfinak jó érzés, attól nem leszel meleg hogy ezt kiélvezed. Akkor sem ha más csinálja neked.
2016. febr. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A Tantra-masszázs az erotikus masszázsok egyike. Mélyerdj bele, ha kedved lesz; akkor megérted azt is, hogy miért lehet jó egy férfinak, ha a prosztatáját masszírozzák.


[link]

2016. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!