Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért lettem meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem meleg?

Figyelt kérdés
Hát én nem akartam az lenni, de az vagyok, nem tudom mitől, meg miért alakulhatott ez így.

2013. márc. 18. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
mi vonz bennük jobban,mint a lányokban,azt próbáld meg megfogalmazni
2013. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én már a 20.életévemet taposom.

Tényleg, teljesen normális, átlagos a családom, annyi hogy a legfiatalabb én vagyok, de kíváncsi vagyok mi lehet ennek az oka.

Mi vonz a fiúkban? Az egész testük, persze a kövérek és vénemberek nem kellenének sose, de a fiatal jóképű srácok simán.

A hölgyekre valahogy nem áll fel a micsodám, nem akartam sose b*zi lenni egyszerűen csak az lettem.

2013. márc. 18. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem akarás kérdése. Nem meleg lettél, mindig is az voltál, csak a környezeti hatások elnyomták.
2013. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Okold a szaros genetikát. Ne utáld magad emiatt, fogadd el, hogy ez van, és szeresd az életedet, és igyekezz azon munkálkodni, hogy rendes, becsületes ember legyél. Nem az a fontos, hogy kivel hemperegsz az ágyban, hanem, hogy mennyire vagy igaz ember.
2013. márc. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg a genetika az oka, ezt nem kapod meg, mint a náthát! Ezt kell elfogadni !
2013. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Genetika,de ne aggódj,voltak korok amikor ez divat volt.Tehát lehet élvezni úgy is egy azonos nemű ember szerelmét,hogy nem vagyok meleg.Csak ma, a szokásoknak megfelelően vannak tabuk,melyek ebben meggátolnak.
2013. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert egy genetikai selejt vagy, az evolúció zsákutcája.........

Persze lehet belőled normális, rendes ember, csak gyereket ne nevelj soha.

2013. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
tégedet kéne eltiltani a gyerekneveléstől. szegény gyereked ha meleg lesz, jobb szülőt érdemelne nálad.
2013. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak elméletek vannak. Genetika + ha vannak idősebb fiútestvéreid, befigyel a magzatkori hormonális hatás elmélete is (minél többedik fiúgyerek valaki, statisztikailag annál valószínűbb, hogy meleg lesz). De számít ez igazán? Ha meleg vagy, akkor meleg vagy, kész, ezt dobta a gép.
2013. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!