Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet a dologban valami, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a dologban valami, vagy csak én túlzom el? 18/F

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy amikor a barátokkal beszélgetünk a kapcsolatokról, meg a társakról én mindig valahogy kilógónak érzem magam. Nem attól, hogy ők lányok én meg fiú vagyok, a melegség sem játszik szerepet a dologban. Talán arról lehet szó, hogy nekik van barátjuk, nekem meg nincs. Sokszor mondták már, hogy nyugodjak meg, majd lesz, pláne, ha egyetemre megyek. Általában nem reagálok erre különösképpen semmi érdekfeszítőt. De volt már, hogy kifejtettem nekik, hogy velük ellentétben velem messzemenőleg nem az a helyzet. Ők ha odateszik magukat hamar találhatnak párt maguknak, míg az én esetemben ez igen csak nehézkes lenne, pláne itt vidéken. Habár próbálkoztam neten ismerkedni, de nem sok sikerrel eddig. Viszont egyre jobban érzem azt, hogy most már igazán itt lenne az ideje egy olyan személynek az életemben, akire nem barátként, családtagként, rokonként, vagy csupán ismerősként tekinthetek, hanem ez mind egyben, hiszen egy ilyen személyre teljesen másként nézhetek. Úgy is mondhattam volna, hogy egy olyan fiúra lenne már szükségem, aki betölti az űrt... Hisz szerintem minden ember életében eljön egyszer egy olyan idő, amikor egy másik személyében többre vágyik, mint puszta barátság nemi irányultságtól függetlenül.

Ők nem nagyon értik, hogy mit is jelent ez, hisz nem ugyanabban a csónakban evezünk, részben meg is értem őket, részben nem, mert szerintük már nagyon rágörcsöltem a dologra. Szerintetek?



2016. jan. 13. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18 évesen még van időd. :) Tényleg rágörcsöltél.
2016. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlságosan rágörcsölsz viszont abban igazad van hogy neked ilyen szempontból nehezebb a párválasztás. A vidék mennyire vidék? Falu? Nincs van a közeletekben egy nagyobb városka ahol lehet találni neked való szórakozóhelyet?
2016. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

No para :)

Majd lesz valaki,csak ne görcsölj rá ennyire. :)

2016. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát velem ugyan ez van én is pont így érzek nagyon unom hogy minden barátom/barátnőm kapcsolatba van és nagyon jó lenne már meg találni azt a személyt akivel el lehetnék.

Én is rágörcsölök :/

F/17

2016. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem túlzod el, maguk a melegek vallják be, hogy ők nem olyan gyakran akarnak komolyabb kapcsolatot mint a heterók. Te meg gondolom azt akarsz. Ezért is nehezebb neked.
2016. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen még én is az igazira várok... Tavaly megvolt, de elb*sztam, ezek szerint mégsem ő volt az igazi. Nekünk nehezebb ismerkedni, főleg olyan embert találni, aki nem csak dugni akar... Kitartást, 18 évesen még nincs olyan nagy okod aggódni :)
2016. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek csak azt tudom mondani, hogy esetleg "próbaként" bele lehet menni kapcsolatokba. Legalább tapasztalatnak jó...
2016. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A vidék konkrétan Somogy megye, és szerintem az egész megyében nincs meleg szórakozóhely, vagy olyan hely, ahová sok hozzám hasonló ember járna.

Am. Köszönöm Szépen a válaszokat :) valóban érdemes elgondolkodni a leírtakon :)

2016. jan. 14. 17:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljes mértéken megértelek, kedves kérdező! :) Egy ideig én is így voltam mint te. Görcsösen keresgéltem, ismerkedős oldalon írtam srácoknak vagy éppen ők írtak nekem. Azonban mégis azt éreztem, egyedül vagyok. :// Aztán egy időre abbahagytam ezt a keresgélést, most viszont megint előjött. :D Tudom, nagyon rossz ez az érzés és én is úgy élem meg, hogy ez egy űr bennem, egy hiányérzet. Néha bedepizek miatta, de próbálok az egyetemi dolgaimra, illetve egyéb dolgokra koncentrálni. :) Még nem maradtunk le semmiről. :) 20/f
2016. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vidéken tényleg nem vagy jó helyzetben...tudom mert én is egy világvégi kisvárosban nőttem fel. Nekem is csak akkor indult be a magánéletem úgy igazán, miután felköltöztem Budapestre.

Rengeteg meleg van...több mint gondolnád, sok meleg szórakozóhely stb, ahol lehet ismerkedni személyesen. Ettől függetlenül nem könnyű megtalálni az "igazit".

18 évesen még rengeteg időd van, de azt kell hogy mondjam, magyarországon melegként vidéken élni nem egy leányálom.

2016. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!