Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az első "bepróbálkozásánál"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első "bepróbálkozásánál" benne vagyok a dologban azzal süllyedek a szemében?

Figyelt kérdés
Tehát, ha randizgatom egy sráccal és a harmadik-negyedik randin pettingelek vele vagy le is fekszünk, úgy hogy én szűz vagyok. Nagyot csalódna bennem? Én nem szeretném csak a szüzesség dolog miatt, húzni az agyát. Mi lenne a véleményetek egy ilyen lányról? 19/L

2015. aug. 3. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne bánd meg, ha már ennyit vártál a dologgal. Inkább ismerd ki a srácot és ha szeret akkor úgyis tud várni rád. 21/F
2015. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Általánosságban elmondható, hogy ha könnyen, olcsón adod magad, azzal elértéktelenedsz pasi szemében. Egy értéktelen ronggyal pedig senki se akar járni, csak szexre jó.

Vannak viszont olyan belső értékekkel bíró lányok, kik bármit tesznek, nem tudnak hibázni. Ha ebbe a kategóriába tartozol, tedd meg bátran.

2015. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van aki szemében elértéktelenedsz és van aki már megunta a felesleges köröket a kapcsolat építés elején és szeretne lépni egyröl a kettőre, a kérdés csak az ,hogy ki ismerted-e már annyira, hogy tudd azután is veled maradt vagy utána boldogan otthagy mert megkapta amit akart :D
2015. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden pasi máshogy áll a témához.

Nyilván vannak pasik, akiknek az is a szórakozás része, hogy a nőt, mint valami vadállatot cserkészik be, és minél többször mondasz nemet, annál jobban el akar kapni.

A másik oldal pedig, akik józanul fel bírják mérni, hogy ha mindketten akarjátok a dolgot, akkor nem kell teljesen felesleges köröket leírni; eljátszani az asszonyt a barlang körül kergető ősembertől az Elfújta a szélig minden nemi sztereotípiát.

Te ismered az illetőt, te talán jobban meg tudod ítélni, hogy hogy működik az agya.

2015. aug. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hiányzik a szex, kislány, vagy mi a helyzet, h nem tudsz tovább türelmesen várni?
2015. aug. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!