Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha több mint két év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha több mint két év után feküdtem le újra valakivel, és úgy fájt, mintha az első lett volna?

Figyelt kérdés

Mindig is szűk voltam, de azt nem gondoltam volna, hogy most is fajna, hogy már nem vagyok szűz.


Ez normális, vagy gyanakodjak valami fertőzésre?


20/L



2015. aug. 2. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha mindíg is szűz voltál....


Fel voltál izgulva rendesen?

2015. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen fel voltam izgulva rendesen. De inkabb az elején fájt mélyebb behatolásoknál, de kis idő múlva el is múlt, és minden ment rendesen.
2015. aug. 2. 08:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak hozzá kellett tágulnod, nincs semmi gond. Pláne nem fertőzés :)
2015. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:

be kellett "járatódnod"

nyugi,nincs semmi vész

2015. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.
2015. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. De vond le belőle a következtetést. Legközelebb ne hagyj ki 2 évet 2 szex között :)
2015. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, megfogadom. ;-)
2015. aug. 2. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!