Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok ti mit csináltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok ti mit csináltok ha a másik átver?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl tudjátok, hogy mással is ismerkedik, de nektek mást mond, de nem jártok csak szexelgettek pl. Vagy nem jöttök be neki és nem mondja meg. Mindkettővel találkozhat könnyen mindneki, tehát szerintem nem csak én éltem át ilyet.
2016. jan. 7. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy a másik sunyi és lenyelem a békát. Sajnos nagyon gyakori az ilyen. Van olyan srác akivel beszélgetek és a 2 másik régi haverommal is beszél a társkereső és mindegyiknek előadta pl, hogy szűz. Közbe már fél éve dugott velem. Ez csak egy példa a kamusokra. 16 éves amúgy. Bár hallottam cifrábbakat is. Itt is tapasztaltam már érdekes dolgokat. Kicsit fura világ ez. És nem csak a melegek, mert a csajok is ilyenek.
2016. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tiltanám mindenhonnan.



25F

2016. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokan nem őszinték, de annyira nem lep meg. Én se örülök neki, de megszoktam. Bár ez főleg azokra jellemző, akik szexben utaznak csak. Kapcsolatban ritka. F25
2016. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Befejezném az alkalmizást az illetővel, de különösebben nem neheztelnék rá, mert nem is volt köztünk semmi komoly. Az már más kérdés, hogy hazudott, az már jobban érdekelne. Olyan szituációt pedig nehezen tudok elképzelni, hogy valaki ne mondaná meg, hogy nem tetszem neki és inkább belemenne az ismerkedésbe.
2016. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!