Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív melegek! Ti inkább egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív melegek! Ti inkább egy tapasztalt passzív srácot, vagy egy olyan srácot választanátok, aki még szűz? 20/f/p

Figyelt kérdés
Kort írjatok légyszi, és hogy miért az a válaszotok, ami! :)

2015. dec. 15. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

20 évesen szűz?


Valami bibi lehet veled.

2015. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy a lényeg hogy szeressem. :)
2015. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dr. Kangörcs ***** válasza:
100%
Akit szeretek, vagy minimum aki vonz.
2015. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akit szeretsz és vonzónak találod. Teljesen mindegy, hogy kezdő vagy tapasztalt.
2015. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én titokban abbanreménykedem, h az első alkalmam egy szűz fiúval legyen, de 19 vagyok és még nem volt senkim, szóval nem leszek válogatós. Csak szeressük egymást:)

Az ok meg az, h ha a srác tapasztalt, akk én biztos gáz leszek kezdőként és így is van egy kis félelmem amiatt, h nem leszek elég jó:/

2015. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt másért tartom jónak. Nekem megtisztelő, ha egy passzívnak első lehetek. F 25
2015. dec. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#1-es! Képzeld, lett volna már rá többször is lehetőségem, hogy elveszítsem, de akárkivel nem szexelek, szóval semmi bibi nincs velem. Mellesleg, szerintem a melegeknél 20 éves korban egyáltalán nem ciki szűznek lenni. A többieknek köszönöm a választ! :)
2015. dec. 16. 08:26
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Pedig igaza van az elsőnek...

Az egy dolog, hogy az ember nem szexel csak úgy akárkivel, de ha húsz éves korodig egyetlen egy olyan srácot sem találtál, aki felért volna őméltóságod igényeihez, akkor ott tényleg valami gáz van :P

Egyébként tapasztaltat választanék. Igen, van valami izgató a szűz fiúkban is, de elég döcögős velük a szex, kinőttem én már abból. Olyan srác kell, aki tudja mit akar, és jól tudjuk érezni magunkat együtt.

19/F

2015. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi ciki nincs abban hogy 20évesen szűz meleg srác vagy.

Nekem az első partnerem nagy szerelem is volt, idősebb volt, és egy sexisten.

Ő imádta hogy szűz vagyok, imádott játszani velem, irányítani az ágyban. Bárkit megkaphatott volna, de együtt maradtunk jópár évig.

Én is pl egy budai gimibe jártam, titkoltam hogy meleg vagyok és nem volt olyan közösség ahol ismerkedhettem volna tök véletlenül találkoztunk és azóta is inkább külföldi partnerek között válogattam a 2. kapcsolatomnál.

Pl ha valaki egy kis faluból jön, ott egyáltalán nem ciki, hogy nem talált partnert magának.

2015. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!