Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak/aktívak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak/aktívak, hogy kényelmesebb?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy aki aktív az szereti, ha szex előtt a passzív fél beöntést csinál magának, vagy elég ha csak kimossa magát?

Passzív felek: ti nektek hogy kényelmesebb? kimosva/beöntéssel, nem féltek, hogy pont akkor jön rátok a nagy dolog és na értitek.

Vagy mi van akkor, ha nem mossátok ki magatokat elég jól és na, tudjátok?! :S



2015. dec. 15. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Csokisan az igazi én lányokat már dugtam úgy segbe hogy fröcsögött a sz*r és nagyon jó volt :) aki igazán vonzodik valakihez ez nem zavarhatja ha olyan lesz
2015. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

1/1


Iszonyatosan igénytelen lehetsz, de a nő is akit így dugtál.

Hányinger.


Személyes higiénia: elégtelen.

2015. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.mondja jól,de ezt csak lányokkal követemel.

A fiúk az más,ott nem akarok ilyen deviáns b@-sz-ást.

Nos "kimosva/beöntéssel, nem féltek, hogy pont akkor jön rátok a nagy dolog..."

ez volna a cél,hogy jól ki sz@-rjam magam mielőtt megdugnak.

volt olyan,hogy nem tisztálkodtam,nem volt probléma,nem lett olyan a pasim farka. nem mindig krémes.

2015. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a higiénia híve vagyok passzívként, vagyis mindig alaposan megmosom magam és csinálok beöntést is. Szeretném a maximumot nyújtani a partneremnek minden téren, így higiénia terén is, illetve nekem is így esik jól. 20f/ passzív
2015. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!