Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok vagy passzívak vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok vagy passzívak vannak többen?

Figyelt kérdés
Hogy könnyebb párt találni? Ha valaki aktív, passzív, esetleg uni?
2015. dec. 8. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az uniknak a legkönnyebb, ahogy a biszexeknek is nagyobb a választék. Ha csak ennyi kritériuma van valakinek, hogy aktív/passzív partnert keres, sztem ugyanolyan könnyű mindkét oldalnak párt találnia. Ha más tényezők (kor, alkat, stb.) is közrejátszanak akkor nyilván változik a helyzet.
2015. dec. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Egy aktívra jut 20 vagy 30 passzív.
2015. dec. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
a legjobb az lenne ha egyik fél sem lenne de az meg még jobb lenne ha az oldal nem nyújtana nekik segítséget abban hogy itt terjeszkedjenek
2015. dec. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kovpet ***** válasza:
100%
# 3: Neked ez konkrétan miért is lenne jó? Nem mindegy neked, ha nem vagy érintett?
2015. dec. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En aktív vagyok es soha nem találok passzivot
2015. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aktív vagyok és eddig nem találkoztam egy árva passzívval sem. Egy csomó randim ért szomorú véget, amikor közölték velem a fiúk/férfiak, hogy bocsi, de ők 100% aktívak, és így inkább ne is gondolkodjak abban, hogy kapcsolatot kezdhetek velük. Az egyik srác egy iszonyatosan feminim, affektáló divatőrült volt, és közölte, hogy nagyon örül, hogy én passzív vagyok, mert elege van abból, hogy őt minden aktív passzívnak nézi. Végigültem a randit, de nem igazán beszéltünk azóta, viszont nem volt szívem közölni vele, hogy teljesen aktív vagyok... Na mindegy, szerintem kevesebb a passzív, vagy aki passzív, annak már megvan a saját aktív partnere.
2015. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Fura ezeket olvasni, mert én meg pont uni vagyok és eddig csak passzív srácokkal találkoztam akik tetszettek is, pedig nekem pont hogy mindegy lett volna :D
2015. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én passzív vagyok és aktívat nem találok.
2015. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy nagyon fura mert senki se találja azt akit keres :D biztos van a melegekre is valami Murphy-törvény vagy ilyesmi (#7 voltam)
2015. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Eddig szinte mindig passzívot ismertem meg! Úgy 10-ből, ha kettő volt aktív akiket eddig megismertem. :D
2015. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!